Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mikor számít egy lány...

Fiúk! Mikor számít egy lány "menőnek"? Mi az amit először megnéztek egy lányon? Hosszú vagy rövid haj szexibb?

Figyelt kérdés
?

2014. okt. 28. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
na kiváncsian várom hogy én "menő" vagyok-e :D
2014. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy hosszú haja legyen és jó stílusa.
2014. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi számít jó stílusnak?
2014. okt. 28. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem a menőség a jó szó, de én mindenképpen tisztelem, ha valaki nem próbál mindenáron megfelelni a rá nehezedő elvárásoknak. Ez bárkinek nehéz a társadalomban, a nőknek meg különösen. Szóval az én szememben ez nagyon menővé tesz valakit :) Amúgy meg talán ha a korrekt, nyitott viselkedés intelligenciával és humorérzékkel párosul.
2014. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hosszú haj a szebb.
2014. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mit néztek meg először egy lányon?
2014. okt. 28. 14:12
 7/9 A kérdező kommentje:
minél hosszabb a haja annál szebb? vagy csak az a lényeg hogy ne fiús haja legyen?
2014. okt. 28. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha diszkrét a lány sminkje és hosszú egyenes haja van. Az öltözködés pedig mindegy csak ne legyen ribis. :D
2014. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1: A hosszú haj szerintem szexibb és szebb is.

2: Az arcát nézem meg először.

3: Ha ez a "menő" kérdés az öltözködésére vonatkozik, akkor íme az én véleményem: szerintem egy fiatal, hosszúhajú lánynak nagyon jól tudnak állni a vagányabb, unisex, kissé talán fiúsabb dolgok, mint például egy cipzáros kapucnis pulcsi, vagy tornacipő. Legalábbis én a csilivili lányokat nem igazán szeretem. Íme egy példa:

[link]


Viszont az, hogy az öltözködés terén mikor számít egy lány szexisnek, az már egy teljesen más kérdés. Legalábbis nekem a szexis és a menő, nem ugyanaz. :)

Remélem tudtam segíteni!

20/F

2014. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!