Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak magamnak párt?

Hogyan találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés
Sajnos miután az első b.nőm elhagyott nem volt komoly kapcsolatom. Még ma is halványan őrzöm az emlékét. De ideje lenne már egy másik lány után nézni, ez a vonat elment. már régóta próbálkozok, de aki nekem bejön általába van barátja sajnos... Nem tudom hogy hol találjak egy rendes lányt magamnak. Disco kilőve, már próbáltam, utcai ismerkedés nem nagyon jött be. Más ötletet tudtok adni? Teljesen tanácstalan vagyok! Emiatt már az életem is kezd kisiklani mert nagyon rá vagyok feszülve a témára... :S Köszi a NORMÁLIS válaszokat! F

2014. okt. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
net? valamilyen hobbi? iskola?
2014. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd itt talalsz. ;)
2014. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyetemre járok most éppen, hobbim a zenélés! (Ja és itt nem ismerkedem, meg neten se nagyon szeretnék)
2014. okt. 29. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem ismerkedsz akkor az egyetemen? annál könnyebben nem tudom hol lehetne
2014. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, engem is érdekelne hogy hogyan fog sikerülni komoly kapcsolatot találni. Gondolom még mindig nem léptél igazán túl, meg valószínűleg hiányzik egy társ, ha jól sejtem, mivel azt írtad rendes lányt keresel. Én hasonló cipőben járok, nem tudom hogy a komoly kapcsolatra vágyó őszinte, tisztességes lányok merre találhatók, de abban egyetértek hogy én sem discoban keresném. 35/F
2014. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!