Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne ismerkedni...

Valaki szeretne ismerkedni egy 15 éves közepes testalaktú fiúval?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 21:59
 1/3 anonim válasza:
15 évesen még ne itt akarj ismerkedni.
2014. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen! Mindenekelőtt is köszönöm a semmitmondó válaszát! Ön bizonyára egy kissé beszűkült ember lehet aki egész nap a számítógép előtt ül:)! Javaslom hogy menjen el normális munkát,avagy feleséget,barátnőt keresni ahelyett hogy a gyakorikérdések szerelem és szex rovatát fürkészi;) Hangsúlyozottan kérem hogy hagyja a mai fiatalságot ismerkedni az interneten!:) Én úgy gondolom hogy maga is többek közt már barátnőről álmodozott!:) Speciál az összes osztálytársamnak van,és úgy gondolom hogy 9-dikbe ez egy normális szokás:) Vagy rosszul tudom? További jó gépezést!
2014. okt. 30. 00:18
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem vagyok beszükült, csupán annyit mondtam hogy 15 évesen még ne itt akarj ismerkedni, hanem személyesen.

Mellesleg van barátom már 2 éve és még iskolába járok.

Végül nem tudom hogy ezek te honnan veszed de csak gratulálni tudok! Inkább 15 évesen nem neked kéne ezt a kategoriát olvasgatnod. Na puszi!

19/l

2014. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!