Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baranya megyei, pécsi lányok,...

Baranya megyei, pécsi lányok, kinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, szívesen beszélgetnék, akine van kedve az írjon!

2014. okt. 30. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:

aham... " beszélgetni". Ha ennyire csak beszélgetni akarnál akkor tökmindegy lenne a nem. Kis szerencsétlen :) Kösz de kihagynám

21/L

2014. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Azt gondolsz amit akarsz. Fiú barátom van elég de nem magyarázkodom:) Lehet hogy szerencsétlen vagyok, de ha te is ezen az oldalon vagy, akkor te se lehetsz annyira életképes ember:) Na szia, kis aranyos:)
2014. okt. 30. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Pécsett nem tudsz ismerkedni, beszélgetni, hölgytársaságot találni, akkor tényleg vannak bajok. Bárhol vagy a városban, egy órán belül találhatsz ilyen nőket.
2014. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Nem azért szerencsétlen valaki mert az oldalon van. Hanem azért, mert itt próbálsz meg arc, név nélkül beszélgetni csak csajokkal. 2-3x próbáltam meg beszélgetni emberrel akik ilyet ki írtak. Hülyék voltak mint a seggem. Szerintem te sem vagy különb.
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég beszűkült látáskörűek vagytok látom, úgy alkottok véleményt rólam hogy nem is ismertek. Ugyan úgy ismerkedek élőben is, de miért nem szélesíthetném ezzel az oldallal a lehetőségeimet? És képzeld, ha ezt az olalt nézegeted akkor már te se lehetsz valami művelt, elárulom:)
2014. okt. 30. 09:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyat se írtam, hogy nem tudok ismerkedni a városban. Te ezeket honnan szülöd?
2014. okt. 30. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Sajnos az ilyen kérdések miatt alacsony a színvonal mint a tiéd. Remélem azért már tolonganak nálad a lányok ;)
2014. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Fiú barátom van elég de nem magyarázkodom"

- lány barátod nincs elég

- de igen, magyarázkodsz


"Ugyan úgy ismerkedek élőben is,"

- akkor lennének lány barátaid, esetleg sunáid


"miért nem szélesíthetném ezzel az oldallal a lehetőségeimet?"

- szélesítsed, csak akkor ne magyarázd, hogy élőben mekkora majsztró vagy, mert a valóság az, hogy élőben nem jött össze az ismerkedés, ezért jöttél ide


"ha ezt az olalt nézegeted akkor már te se lehetsz valami művelt"

- én több értelmes, művelt emberrel is beszélgettem már itt, noha most éppen nem ezt teszem

2014. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tolonganak, köszi az érdeklődést. És miért miattam alacsony a színvonal? Egy egyszerű kérdést tettem fel, ha nem tetszik akkor ne olvasd. Trollkodó válasz nem kell, látszik hogy unatkoztok!
2014. okt. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!