Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban ilyen könnyű lenne...

Valóban ilyen könnyű lenne ismerkednie egy csúnya fiúnak, ha bátrabbak lennének?

Figyelt kérdés

Ma vonaton utaztam, előttem ült egy nagyon csinos nő, tipikus modell alkat, mellé ült egy nagyon kövér, elég csúnya kopaszodó pasi. És nagyon jól elkezdtek beszélgetni, nevetgéltek, jól érezték magukat. Eltelt kb. 1 óra és a fiú elkérte a számát és a nő megadta a csávó meg is csörgette, szóval nem kamu számot adott neki. A lány leszállt és meg is puszilták egymást a végén.

Nagyon érdekes volt, nem akartam hinni a kezemnek, hogy lehet ilyen... Tényleg ha bátrabbak lennének a csúnya fiúk szerencsésebbek lennének vagy csak szerencséje volt ennek a pasinak.


2014. okt. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Régi ismerőse volt akit nem látott 10 éves és a lány telefonszámot cserélt és megadta neki, és kapott egy baráti puszit..
2014. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eleje talán ilyen könnyű. Majd később jönnek a problémák.
2014. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog.

Függ a csaj ízlésétől is. Attól is, hogy tényleg jó fej-e a pasi, össze illenek-e belsőleg. Mert ha ezek nem klappolnak, hiába bátor.

Persze bátornak lenni kell. A vissza utasítást meg nem kell a lélekre venni, nem harapunk.

2014. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Hát ez tuti nem, hallottam az első bemutatkozásukat, nagyon nem olyan volt....
2014. okt. 30. 18:54
 5/5 tjcsoki11 válasza:

1etértek az elöttem kommentelövel.

lehetséges az is h szánalombol tette, és soha többet nemtalálkoznak....

2014. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!