Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves srác vagyok. Nem...

Oly017 kérdése:

16 éves srác vagyok. Nem nagyképűségből mondom, de nem vagyok egy quasimodo és nincs gondom az ismerkedéssel sem. Szerintetek HOGYAN lehet találni egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Kapcsolatot keresnék, de a mai generáció ebben sajnos megakadályoz. A mai lányoknak nem lehet eleget tenni, persze vannak kivételek. Ezeket a lányokat szeretném megtalálni, és ebben kérem segítségeteket. :)

2014. okt. 31. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kávézó? Esetleg buszon, vonaton, járműveken ha az illető kezében pl. könyv van vagy rajzfüzet vagy ilyesmi.

De hogy érted, hogy nem lehet eleget tenni?

2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
itt vagyok ;) :D
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rohadtul nehezen öregem. Rohadtul nehezen.

F/16

2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a normális lányok meg pont az általad leírt csajtípus pasiverziójától tartanak, aki nem értékeli őket, aki úgy hazudja a szerelmet mint a vízfolyás, stb. nem tudom megmondani, hogy hol fogsz ezekkel a lányokkal találkozni, mert mindenütt ott vannak, és sehol sem. bocsi :D. gondolom kapni fogsz olyanokat, hogy ne bulikban keresgélj, stb, nyugodtan keress ott is, sok a normális lány aki azért elmegy szórakozni a barátnőivel, vagy talán ő is azt reméli, hogy ott akad rá arra a bizonyos normális srácra, szóval nyugodtan próbálkozz buliban is, mégis az egyik legkönnyebb ismerkedési terep. biztosat viszont én se tudok mondani. csak egy tanács: ha egy lány esetleg elutasít, vagy több, ne a lányokat kollektíve utáld meg, és jelentsd ki azt, hogy többet akarnak mint amit egy normális srác adni tud... aki nemet mond, az csak őszinte, legalább nem húzza az agyad. azzal a csajjal vigyázz, aki macska-egér játékot játszik, pl. hagyja hogy kifizesd a piáját, aztán lelép barátnőkkel, de egyszer még azért táncol veled, ha már a bulinál tartunk.
2014. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fiúval nem érdekelne kapcsi ha már normális lány nincs?Én benne lennék aztán meg te bennem. 16/F
2014. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
5. kamszex?
2014. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy hiába írok verset egy kedvesnek tűnő lánynak, vagy hiába viszem el moziba, esetleg gitározom neki a stégen naplementébe.. Az zavar hogy nem veszik észre bennünk a törődést, nekik a pávák kellenek akik kihasználják ezeket a lányokat.
2014. okt. 31. 23:54
 8/14 anonim válasza:
100%
Ha ez vigasztal a lányok pont ugyan ezt gondolják rólatok hogy hol lehet egy normális srácot találni :DD 16/l
2014. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jèé végre egy normális srác aki nem csak arra hajt ,hogy megfektessen minnél több lányt....nehéz ilyet találni ,pedig szerintem sokan ezt keressük csak valamiért nem találjuk 15/l
2014. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj privit!:) 15/L
2014. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!