Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves fiatalok, hol...

Huszonéves fiatalok, hol tudnak ismerkedni normálisabb emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akadnak még normális, kedves, intelligens lányok, de fogalmam sincs merre keressem őket. Suliban nem olyan szakon vagyok. Nem szoktunk bulizni, de néha beülünk valahová a társasággal. Szoktam mozogni is, de ott nem igazán lehet ismerkedni, meg nem is azért megyek elsősorban. Néha eljárunk rendezvényekre, szóval azért szoktam kimozdulni, de már annyira el vagyok keseredve, hogy nem igaz. Ti merre szoktatok ismerkedni, hol találtátok meg a párotokat?

2014. nov. 1. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

komolyan mondom sehol!se interneten,se más helyeken!


csakis úgy működik,ha bemutatnak valakinek(ismerős,rokon,barátok)

2014. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DanteSparda ***** válasza:
akkor akinek nincsenek ismerősei az le is mondhat róla?
2014. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, fogalmam sincs. Ahogy arról sem, hogy hol vannak a normális nők. Otthon ülnek, vagy mi?
2014. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
könyvtár! Ha nem bulizik egy lány biztos van ideje könyvet olvasni így tuti találkozhatsz vele a könyvtárba. ott elkezdesz beszélgetni vele egy könyvről aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak úgy is folytatjátok...
2014. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet.


Ha elmész egy rendezvényre, leszólítasz egy csajt. Ha elmész mozogni szintén. BOltba, szintén. Ugyanez a helyzet a tömegközlekedsi eszköz megállójában, vagy esetleg rajta az eszközön. Postán, vagy egyéb hivatalban a sorban állás közben. STB.

2014. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán szoktam szórakozni járni, valahogy nem az én világom. Viszont egyszer sikerült rávenniük a barátnőimnek, hogy menjek el sétatér fesztiválra ( Pécs). Kis társaság összecsapódott... Elkezdtünk beszélgetni. Így ismertem meg a jelenlegi páromat. :) A legjobb az egészben, hogy az én barátnőm az ő haverjával ugyan ott és ugyan akkor ismerték meg egymást, mint mi. Ők másnap össze is jöttek és tök jól megvannak. :) Dúl a love.


A könyvtárs dolgot hagyjuk már... Nem csak könyvtárban vannak normális emberek. Otthon is lehet olvasni, nem csak könyvtárban...


22N 26F

2014. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"akadnak még normális, kedves, intelligens lányok, de fogalmam sincs merre keressem őket"


más(ok) alatt

2014. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!