Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok 14-16 éves csajt miért...

Sok 14-16 éves csajt miért zavarja, ha egy fiú már elmúlt 18, miért fontos ennyire a kor nekik?

Figyelt kérdés
Előző barátnőmnek is már inkább azt kamuztam, hogy 16 vagyok el is hitte, így persze még ő maga kérte, hogy most akor járunk vagy mi van, de valahogy, ha megtudta volna a valódi korom biztos nem akart volna semit se tőlem. És valahogy minden lány így van ezzel, csak a kort külsőt nézik, szörnyűek.
2014. nov. 1. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert mégis mit csinálna együtt egy 14 éves csaj és egy 19-20 éves srác? Hmm? :D
2014. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a 14-16 éves csaj még gyerek, és teljesen más foglalkoztatja őket, mint már egy egyetemistát.
2014. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez pont, hogy nem "csak a külső". Gondolj bele: Ha Te 18 vagy, és partnert látsz egy átlag 14-15 éves lányban, az rólad ad egy elég negatív képet:

1. Éretlen vagy.

2. Nincs esélyed a saját korosztályodnál, vagy akár a nálad 1-2 évvel fiatalabbaknál, így mész egyre lejjebb.


Most nem azt mondom, hogy minden esetben így van. Lehet, hogy Te pont nem. Viszont az esetek nagyon nagy részében ez a fenti kettőből legalább az egyiket jelenti.

2014. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont az a tapasztalatom,hogy bejön nekik.. Ami érhető is,ha megnézzük a 14-15 éves kisgyerekeket.. Azért a lányok ilyen idős korban kb. ott vannak mint egy 18-as fiú..


21f

2014. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A 18 meg 16 éves együtt az még nem olyan vészes, de amikor egy huszonéves pasi megy oda egy 16 éveshez, hogy na most akkor legyen már valami, akkor elég egyértelmű, hogy mit akar... Ezért zavaró.
2014. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Azért a lányok ilyen idős korban kb. ott vannak mint egy 18-as fiú.. "


Mi így vettük észre, főleg amikor napi 6 "Lehetek terhes?" kérdést írnak ki :D

2014. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre tök mindegy mi tetszik nekik mert NO SHAVE NOVEMBER VAN!!!!! :D :D
2014. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart:)
2014. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem se :)
2014. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!