Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha valaki többször bejelentkezik, de nem képes válaszolni sem egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Blablabla nem a Facebookon élem az életem, de amikor épp messze vagyunk egymástól, ez (lenne) a legjobb módja a kapcsolattartásnak. Még nem akarom szóvá tenni a dolgot, mert eléggé az elején vagyunk, de kicsit idegesít a dolog, ráadásul ha újra beszélünk, bár ugye látja a korábban feltett kérdésemet, de le se szarja. Szerintem pedig egy Facebookos beszélgetésnél is alapvető illemnek kéne lennie, pl. köszönök-elköszönök, válaszra méltatom a másikat, stb.


Tudom, hogy apróság, én se halok bele, de nem értem, miért ilyen nehéz normálisan kommunikálni.


2014. nov. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet meg sem kapta a kérdésedet. Főleg ha fel van törve a fiókja.
2014. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a "barátnőm" is ezt csinálja néha. -.-
2014. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dominik19981120 válasza:
Én ettől ki birnék ugrani a 10. Emelet ről barátnőm is ezt csinálja néha
2014. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsebvirág ***** válasza:
100%
Nem, teszek rá.
2014. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ebből indult ki egy végül eléggé elfajuló veszekedés.Bár az a helyzet,amiben vagyok,nem egyszerű,és nekem már mély érzéseim vannak az illető iránt.A lényeg,hogy mint kiderült,le sem szarja a fejemet,tehát ha úgy érzed,hogy az illető hanyagol vagy nem adja meg az alapvető tiszteletet,az valószínűleg úgy is van.Hozzáteszem,én sem azon a bizonyos közösségi oldalon élek,viszont a jeleket levágtam.Végül is állítólag nem nekem van igazam,mert normálatlan vagyok,szerintem pedig de,jól látom én a helyzetet.Mindig hallgass a megérzéseidre!
2014. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak akkor ha valami számomra fontos dolgot kérdezek, vagy írok. Szerencsére csak ritkán történik meg, sőt mostanában egyáltalán nem. ^^
2014. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A ma délelőtti termés még jobb: rám írt, kérdezett, én válaszoltam, de azt már meg se nézte.
2014. nov. 2. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!