Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pénteken egy csajjal akit...

Pénteken egy csajjal akit látásból ismertem fél éjszakán keresztül smároltunk ebből mit gondoljak?

Figyelt kérdés
ő picit ivott én azért részeg voltam de láttam rajt hogy bejövök neki és ráhajtottam egyből adta magát stb.viszont azóta nem beszéltünk nemtudom mit irjak neki vagy hogy álljak a dolgokhoz?az este végén mikor hazament nem akarta hogy elkisérjem és annyit mondott hogy ha emlékszik akkor beszélünk majd de nemis volt részeg egyeltalán nemtudom ilyen esetbe mit tegyek amugy nekem nagyon bejön a csaj!
2014. nov. 2. 19:39
 1/3 RRR ***** válasza:
hát keresd minden módon őt!!
2014. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ennyi volt. Egy baratommal is ez volt. Smarolt egy csajjal, masnap rairt erre a csaj kedvesen, de lekoptatta.

En is smaroltam teljesen ismeretlen pasival de nem azert mert pasit akartam hanem azert mert smarolni :D

De azert megprobalhatod. Veszteni nem fogsz

2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát lehet igazad van mert nem válaszol vissza a csaj
2014. nov. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!