Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan lány aki ezeknek...

Van olyan lány aki ezeknek szemet tudna hunyni, és nem problémázna miatta?

Figyelt kérdés
Még ugyan tanulok, jövőre érettségizem, de a többi gimnazistához képest én már 14 éves korom óta dolgozom suli mellett. Haszonállatokat tartunk és bizonyos családi okok miatt 2 éve rám maradt a teljes ellátásuk. Nos, alig érek haza a suliból, kezdhetek neki az etetésnek, egyebeknek, mostanában legeltetni járok hajnaltól sötétedésig. Juh és marha van nagyobb számban. Az a gondom, hogy mégis jó lenne és vágynék egy barátnőre. Csak most őszintén, lenne olyan szerintetek, aki elviselné azt hogy hiába egy városban lakunk, nem találkozhatunk csak ritkán. Most például volt ez az őszi szünet, lehet éppen találkoztunk volna az elején, a következő meg majd másfél-két hét múlva. Megfordult már bennem az is hogy így emiatt soha nem lesz senkim. Ti mit tennétek ilyen esetben ha nagyon szeretnétek azt a fiút de nagyon ritkák lennének a találkozások, az együtt töltött idő? Egyáltalán mi az ami nálatok a leghosszabb idő a találkozások között? Köszönöm.

2014. nov. 2. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha szeretem az illetőt akkor természetesen belemennék ebbe a kapcsolatba. :) 18L
2014. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én simán mennék veled az állatokat etetni meg stb, és akkor is együtt lehetnénk :) 17/L
2014. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem indulna a srác hátrányból nálam. Ha szeretném, segítenék én is neki, úgyis szeretem az állatokat, jó lehet együtt dolgozni valakivel, akit szeretsz.
2014. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek eddig. Igen mondjuk aki igazándiból szereti a másikat az megérti, hogy nem a fiú nem akar, hanem nem tud menni ide vagy oda. Hát itt akárhány lánynál próbálkoztam csúnyán elzavartak.
2014. nov. 2. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Tiszteletre méltó amit csinálsz. :)

2014. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha kevés neki a találkozás akkor aludjon nálad. Mindent meglehet oldani. :) Én is suliba járok, rengeteget tanulok,mert orvosira készülök plussz még dolgozok is és simán megoldjuk a párommal :)
2014. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!