Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinél mikor jött el az a...

Kinél mikor jött el az a pont, hogy beregisztrált egy társkeresőre? Miért? Mennyi idős voltál? Hogy érezted magad miatta?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
29 voltam, túl egy elég kellemetlen visszautasításon. Bizonyítani akartam magamnak, hogy nem is fáj annyira. A próbálkozás sikertelen volt. Bár levelezgettem egy-két emberrel, az agyam mindig visszatért őhozzá. Egy idő után töröltem magam, és eldöntöttem, hogy adok magamnak időt a felejtésre.
2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas baromság volt, de visszagondolva elég mókás:15 évesen elhatároztam, hogy barátnõt akarok.De alig voltak lány ismerõseim és akik voltak, nem voltam olyan jóban, hogy délután menjünk el valahova, vagy rajtuk keresztül megismerni másokat, ezért, naivan felregisztráltam egy nap alatt vagy 4-5 társkeresõre.Kb egy hét után jöttem rá, hogy ez nem az én korosztályomnak való.Majd egy jó fél évig nem figyeltem oda az emailemre, csak annyit, hogy privát üzenet jött-e.Ez idõ alatt komolyabb barátaim lettek és szerveztünk egy bulit nálam.Csaptam a szelet egy lánynak, gépemrõl szólt a zene, aztán bekussol és egy páran hangosan röhögnek.Beléptek a fiókomba.Kb 300 üzenet jött a spam mappába ezektõl az oldalaktól, hogy kiket ajánlanak, miért vagyok inaktív esetleg, mert üzenetem érkezett.Talán az eddigi legcikibb élményem volt.Szerencsére volt egyfajta humorom és valahogy kivágtam magam, amit nem részleteznék, de nem volt túl kellemes.

Bocs, ha nem ilyen válaszra vártál, de hagy nevessen mindenki.

2014. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

19 évesen. Mint meleg nő kb. 0,5% esélyem van a mindennapi életben összefutni valakivel, aki be is jön, és kölcsönösen érdekeljük is egymást.

Hogy éreztem maga miatta? Egyrészt rettegtem hogy a jövőbeli munkavállalóm megtalálja, ezért kép nem volt fenn.

Sok sikerélményem sem volt, egyrészt mert a nagy részük kb 0 romantikával, 0 felvállalással, az erre nyáladzó pasija mellett akar dugni.

Emiatt szomorú voltam, és reményvesztett.

Ennek ellenére nincs láb, nincs keksz, ez van, ezt kell szeretni.

2014. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!