Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők, mik az elfogadható...

Lányok/nők, mik az elfogadható ékszerek egy fiún?

Figyelt kérdés

Például gyűrű, nyaklánc, karkötő meg ilyenek, esetleg testékszerek úgy mint a fülbevaló, vagy piercing.

Én csak egy sima szövet füzért hordok, amit egy ezüst foglalatos citrin medál van, azt is jobbára a pólóm alatt. Ez még a "belefér" kategória, vagy ez sok egy férfi részéről?



2014. nov. 3. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi!Max jegygyűrű :)
2014. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pc tetko... Ezek nem zavaroak. A nyaklanc is attol fugg h milyen. Ha vmi swag es szar xddd akk ink ne is lassam az illetot. Gyurut fiun meg viszont nem lattam :D az nem vmi szokvanyos... De karkotot sokan hordanak. Szentem az is oke
2014. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hűűű erre a kérdésre én is kíváncsi vagyok, figyelni fogom a topikot.

Elmesélem én hogy jártam az ügyben :DDDDD


Anyámtól is kaptam gyűrűt (ő családi darabja) apámtól is (dettó) a 18. szülinapomra most már te vagy a következő férfi a családban felkiáltással. Aztán kaptam arany nyakláncot, meg arany vékony karkötőt, stb... akkor már volt 1-2 intim piercingem is. (ruha alatt.)


Úgy néztem ki mint egy díszb--i de sértődés lett volna ha nem hordom amit kaptam, főleg a családi darabokat.

A nők nagy része helyből melegnek nézett, a kisebbik része fogadta csak el.

Aztán ahogy elköltöztem otthonról szinte 1 hónapon belül az összeset leraktam (nem sokra rá dögcédula került a nyakamba de azt párom utálta minden este le kellett vegyem), aztán gyakorlatilag most csak jeggyűrűt hordok meg egy karórát. Azt is csak napi ténykedéskor. (viszont kissé elszaporodtak a piercingek amik meg érdekes módon bejön mindenkinek aki látta)


Szóval amondó vagyok a túl sok kifejezett ékszer biztosan nem jó ötlet, a "mi a sok" az meg oltári változó :DDDDD

Szerintem ahogy jól érzet magadat :D

2014. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön ha egy fiún egyszerre több karkötő van (ilyen fonott fajták, nem ezüstkarkötő persze)
2014. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fültágító (L)
2014. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Óra vagy egy vékonyabb bőr karkötő ami nekem bejön. Szeretem az olyan nyakláncokat, ami sima szíj és van benne egy fog vagy kő.
2014. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyönyörű szép nyakláncom van egy fradis címerrel, persze aranyból!
2014. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
óra, gyűrű
2014. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óra, esetleg gyűrű (de abból nem mind). Nyaklánc, inkább ne vagy akkor valami normális, ne fux. Fülbevaló inkább ne, a rockerekre jellemző karikát még tudom úgy a hogy tolerálni, de a fültágító vagy ezek a kőutánzat fülbevalók nagyon taszítóak.
2014. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A piercingek nagyon szexin állnak (esetleg kisebb fültágítók, karikafülbevalók) néhány fiúnak, sôt.

A gyûrû is nagyon tetszik, a karkötôket nagyon szintén nagyon szexinek találom (bôr, ezüst/arany lánc).

A volt barátom folyamatosan viselt egy ezüst karláncot, ami mindig felizgatott, mikor megláttam. Nem tudom miért, de nagyon szexi volt.:D


És nekem is tetszenek a hosszabb, bôrszálas nyakláncok, mint ahogyan az egyik elôzô válaszoló is írta.


Nekem most 2 bôrszál van az egyik kezemre kötve, már lassan egy éve. Ha elszakadnak, újat veszek, teszek fel. Fiúkon is nagyon bejönne.


És a tetoválások.. nagyon izgató tud lenni egy-két jól elkészített darab. :3


18/L

2014. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!