Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk miért fontos számotokra,...

Fiúk miért fontos számotokra, hogy egy lány mosolyogjon rátok?

Figyelt kérdés
Hihetetlen a pasi, ha két percig komoly fejet próbálok vágni, pedig nem vagyok egy komoly típus már elkezdi csipkedni a kezem, vagy elkezd kötekedni vagy tesz valami vicces beszólást, hogy mosolyogjak rá. Furcsa mert másokkal nem tűnt fel, hogy ezt csinálná, meg amúgy is van barátnője.
2014. nov. 4. 20:29
 1/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
89%
Imádom ha egy lány mosolyog :D
2014. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elképzelehtő h bejössz neki, sőt biztos amugy! :) vagyis nálam ezt jelenti4
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
latni akarom mijenek a fogai mielott fizetek.
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán mert ez jó érzést ad az ember lelkének... Valahogy egy őszinte mosoly sok jó érzéssel töltheti meg az ember lelkét... Kár, hogy ilyet nagyon régen nem láttam. Nevetni szoktak a környezetemben, amikor viccesedem, de őszinte mosolyt azt hiszem nem fogo már látni. Vagy ha igen hát nem a környezetemben. Megkeseredtem és "vállamon a halál csontos keze", gyakorlatilag fél lábbal már a pokolban állok. De ez egy másik tragikus történet.
2014. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki imádja az őszinte mosolyt.

Viszont az erőltetettet utálom :D

2014. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!