Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nő mi miatt vonzódik egy...

Bann Shift Dell kérdése:

Egy nő mi miatt vonzódik egy férfihoz, az arcát leszámítva?

Figyelt kérdés
18/F

2014. nov. 5. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Testileg?

Én pl. nem szeretem a nyeszlett fiúkat, ha vékony alkatú is és ruhában soványnak látszik, egy kis karizma legyen legalább. Öltözzön az alkatához megfelelően, férfiasan, egyszerűen.

2014. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha magas, és nem kigyúrt, az tetszik. Ezen kívül az is, ha humoros és okos és/vagy intelligens.
2014. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hangja, illata, testalkata (se nem kigyúrt állat, se nem nyeszlettke) tekintete, ezek fontosak kívülről. Belső értékek is kell, hogy jók legyenek, de ez elsőre mondjuk annyira nem látszik.
2014. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pénz, autó, állás, lakás, farok. Aztán jöhet a megértés, kedvesség, udvariasság. De szemét vagyok... :D
2014. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert kedves, előzékeny, természetes, vicces, laza, tetszik, h kimutatja, h vonzódik hozzám, jó az illata (nem terjengős parfümillat, szép a mosolya, szóval ezernyi dolog miatt lehet vonzódni valakihez.
2014. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi miatt vonzódik egy nő egy férfihoz .. hmm te miért vonzódsz egy lányhoz?

Nos kb ugyanezért vonzódnak a lányok nők is a fiúkhoz férfiakhoz, külsőleg ha szimpatikus vonzó és belsőre is megfog benne valami legyen az humor vagy bármi egyéb tulajdonság akkor kialakulhat valami...

Szerintem felesleges külön testrészeket vagy tulajdonságokat irkálni mert mindenkinek más az ízlése kinek mi szimpatikus vagy megnyerő..

2014. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mi van a közös témával, az mennyire fontos?
2014. nov. 5. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2014. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az 5-ös vagyok


Közös téma? Igen, fontos, h legyen pár kapcsolódási pont, de nem kell, h pl. mindkettő motorozzon vagy néptáncoljon. Enélkül is kialakulhat vonzalom. Szerintem még az is fontos, h az élet legfontosabb kérdéseiről (pénz, gyerekvállalás, munka, stb.) hasonlóan vélekedjenek.

2014. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó a közös téma, annak hiányában is lehet vonzalom, de az nem biztos, hogy hosszú távon jól működik. Ideális esetben vannak közös témák, hobbik stb.
2014. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!