Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Halljátok egy magamfajta nem...

Halljátok egy magamfajta nem valami helyes srác hol ismerkedhetne meg olyan lánnyal, aki vonzónak találna fura testi adottságai ellenére is? : D

Figyelt kérdés
Mindenki ezekre a tökélets Justin Bieber típusú fiúkra bukik, exem volt az egyetlen, aki elfogadott eddig csúnyának tartott srácként, igaz szerinte nem is voltam csúnya, de ez lényegtelen, hiszen más lányok mind rondának neveztek vagy első talin koptattak le a külsőmre célozgatva, mert hát nem ilyen arcszerkezetre gondoltak. :D Mondjuk a lányok is felfoghatnák, hogy ők sem mindi gjöttek be nekem csak én a belsőt többre tartom mint a külsőt. Kár, hogy a lányok nem így gondolkoznak többnyire.
2014. nov. 6. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a Bieber-palánták, az a haj nem áll ám mindenkinek jól!!! Na, meg a lila bőrdzseki sem...

Hát, nekem most pont egy "csúnyúbb", kocka fiú tetszik...szóval...:D

2014. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na gyerünk tessék szépen összeismerkedni egy kettő szaporán
2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Cigánybálban. Hadd ne kelljen leírnom, hogy mit csinálnál a kis ecsetfejű kölykökkel.
2014. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!