Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Untatom a lányokat?

Untatom a lányokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszára várok, ők talán ebbe jobban belelátnak. 2 hónapja szakított velem a barátnőm. 24 vagyok. El kezdtem ismét járni bulizni. Egész jóképű vagyok, ha a lányokhoz odamegyek, 5-ből 4 mindig szóba áll velem, könnyen fel tudom őket kérni táncolni. Táncolunk, dumálok velük, de egy kis idő után picit elfogy a beszédtéma, látom az arcukon hogy unatkoznak (tánc közben). Aztán ha elkérem a telefonszámukat egy csomóan azt mondják, hogy barátjuk van, meg hogy ők telefonszámot nem adnak meg ilyenkor. Szerintetek mit tehetnék? Mit rontok el? Mi az, ami kell ilyenkor a nőnek, hogy legalább a telefonszámát megadja?

2014. nov. 7. 03:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
hat ha jokepuseg az csak egy a sok kozul magasnak is kell leni meg a jo testalkat a fontos amugy meg a diskorib1ik vegigqrvaskodjak az egesz bulit altalban es amikor aszt mondjak van csavojuk teleg van ami azert szomoru mert az a szerencsetlen is enyit jelent nekik oszvisz. telefonszamot meg azert nemadnak mert ahot mar kevesnek tartanak h dugd oket. probalj meg penzt keresni akkor tob sikered lesz ha markas cucokba mesz buliba meg ijesmi tudom gaz de a noknek csak ez szamit.
2014. nov. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nekem nagyon kevés pár perc ismeretség ahhoz, hogy valakivel újra akarjak találkozni.

Esetleg ha nem számot kérnél tőlük, hanem elbúcsúznál, mielőtt elkezdenének unatkozni és TE adnál meg számot (névjegykártyán), vagy inkább mailcímet és egy olyan weboldalt, ahol további infókat, benyomásokat lehet Rólad szerezni (pl. ahol fórumozol, ahol dolgozol, bármi).

És akkor 10-ből néhány biztosan megkeres.

2014. nov. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en se adom meg ennyi utan a szamom. inkabb kerd el a facebookjukat, szerintem azt nagyobb esellyel adjak meg.
2014. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen, hogy "elfogy a beszédtéma", nem létezik. A lány ha jól érzi magát, beszél, csak győzd végighallgatni.

Az a valószínűbb, hogy zavarja őket valami amit csak közelről vesznek észre.

2014. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a telefonszámát kérd el a lánynak, hanem kérd fel többször táncolni, de csak azt, aki a többinél sokkal jobban tetszik, és a több tánc végén kérdezd meg, mikor láthatod újból. A tánc közben komolyabb dolgokról nem is lehet beszélgetni. Ha máshol találkozol vele (ha pesti vagy, mondjuk a Margitszigeten séta közben) akkor már lehet értelmesebb dolgokról is beszélgetni, az ő életéről, a te életedről, mi az, ami őt érdekli, ami téged, közös érdeklődési pontokat kell keresni, közös kikapcsolódási érdeklődést. Közös sportot például. (A szexen kívül :))
2014. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!