Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi változott a nőkben?

Mi változott a nőkben?

Figyelt kérdés
Egy 7 éves kapcsolatomnak lett vége tavaly nyáron. Egy ideig nem is szerettem volna senkit, de az utóbbi 2-3 hónapban elkezdtem újból ismerkedni. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen lesz a felhozatal. Mikor fiatalabb voltam, a korosztályomban valahogy több rendes, aranyos lány volt, és nem tudom ők azóta eltűntek, vagy csak megváltoztak, vagy mi történt? Akárkivel beszéltem, találkoztam, olyan felszínes és mellé nagyképű volt, hogy csak lestem. Az egyik azt is mondta, hogy nem fog falnak menni, ha nem jövünk össze, nehogy azt gondoljam, vannak még elegen rajtam kívül. Lehet én nem tudok lépést tartani a világgal, de szerintem ez nem így megy. Plusz elég feltűnően mindig bekezdtek azzal, hogy ők csak egy szerető, felelősségteljes, normális férfira vágynak. Aztán ahogy haladtunk előre, szépen lassan kiderült, hogy ők még ezt is nézik, meg azt is, meg amazt is. Végül oda jutottunk, hogy teljesen részletes, utolsó pontig kidolgozott elképzelésük van arról, milyen embert szeretnének, és hogy nem tudják én beleférek-e. Kérlek, mondjátok, hogy csak pont beleválasztottam. Az a kevés barátom nem tud megnyugtatni, szerintük ilyenek a nők manapság. Eleinte mindegyik intelligens, értelmes, tisztességes lánynak tűnt, ezért választottam őket.

2014. nov. 7. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
aki rendes, az már foglalt
2014. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Pedig a barátaidnak igaza volt. Szörnyű irányba tartunk. Elmondanám, hogy itt majd megnyugtatnak páran, hogy van még sok normális nő, csak az élet valahogy nem azt igazolja.
2014. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A nők olyanok mint a parkolók. A normálisak foglaltak, amelyik meg szabad, az vagy fizetős, vagy rokkant.
2014. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
mondani mindent lehet, nemtudják mit akarnak és valami lerázó szöveget pedig mondaniuk kell. 1 "CSAJ" miatt ne általánosíts szerintem.
2014. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem egy csaj volt, egészen pontosan 14-gyel ismerkedtem azóta.
2014. nov. 7. 16:35
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
akkor csináld azt mint én. xard le. ha erölködsz azzal nem lesz jobb. Szóval neked csak puna kell és nem egy társ. Ne csodálkozz.
2014. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Válaszd a kissebbik rosszat, ha ez megnyugtat. :D
2014. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vetted, hogy csak puna kell. Épp, hogy nem csak annyi.
2014. nov. 7. 16:53
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor ne csak az egyedülállók között ismerkedj. Ne legyél már degenerált!
2014. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy csaj 30 évesen se talál magáénak párt egy tartóst akkor nem a srácokkal volt probléma. Szóval azthiszem a társkeresési körödet szűkítsd le azokra akiknek párjuk van, de azért próbálkozz a jómadaraknál is. hátha van köztük normális is.
2014. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!