Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetnénk rá, hogy...

Hogyan vehetnénk rá, hogy elkezdjen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Le kellene kötni az egyik ismerősömet egy kicsit,aki rendkívül okos, céltudatos, van humora, nem csúnya, teljesen rendben van, 24 éves és rendkívül jó zenész. Csak szerintünk bátortalan a nőknél (soha nem vallaná be).

Már arra is gondoltunk, hogy keresünk neki valakit, dehát az sem egyszerű. Nem óvodások vagyunk, hogy idegeneknek irkáljunk fbon :) köszi előre is!



#ismerkedjen
2014. nov. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem szervezz, vagy szervezzetek valami összejövetelt, ahová őt is meghívnád.

Meg sok lányt. A lényeg, hogy érezze jól magát, és ott biztosan szimpatikus lesz neki 1-2

2014. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
38%
Én folyton tenném a megjegyzéseket, mondogatnám neki, hogy milyen jó lenne, ha lenne valakije. Ha szóba jön, akkor is erre térnék ki, vagyis megpróbálnám idegesíteni. De persze csak finoman kedvesen barátian, hogy az agyára menjek. Nálam beválna ez, mert csak azért is venném a bátorságot és elkezdenék ismerkedni..:)
2014. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy akar egyáltalán ismerkedni? Szvsz. ez az ő magánügye, hagyjátok békén, vagy ha mindenképpen bele akarjátok ártani magatokat, legalább bizonyosodjatok meg róla, hogy ő akarja-e. Érjétek el, hogy ő kérjen segítséget.
2014. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint említettem, le kellene kötni egy kicsit.

Mert ugyanúgy, mint előtte, velem tölti az időt, de én érzem magam kellemetlenül, hogyha le kell mondanom a barátnőm miatt.

A duplarandi mégis más, mint a 3as program folyamatosan.

2014. nov. 8. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Na de miért pont ez az egyetlen módja, hogy lekösse magát? Ezeregy lehetséges hobbi létezik a párkeresésen kívül... :D Ha kellemetlenül érzed magad a hármas programok miatt azt inkább beszéld meg vele nyíltan, egy jó barát remélhetőleg megérti, hogy szeretnél kettesben lenni a barátnőddel. Erre szvsz. nem az a megoldás, hogy suttyomban megpróbálod megváltoztatni az életét, főleg ha nem vagy benne biztos, hogy akarja egyáltalán a változást.
2014. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarjatok beleszólni szerintem az ő életébe,azt meg főleg ne,hogy az agyára mész vele,és mondogatod neki.Attól csak még jobban az ellenkezőjét váltanád ki belőle.Én is a falra mászok tőle,ha ilyeneket mondogatnak nekem...
2014. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!