Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért várják el a lányok,...

Miért várják el a lányok, hogy ne legyek töketlen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Mer' a tököccsákó az menő meg raj meg menő is és horgyá fukszt meg járjá béjemvéikszöttel meg pirosladával eccerre meg hordjjá magadná lándzsátot meg legyen magasabb a segíjed mint amennyit a teljes MSZP frakció összeszedett az emút 8 évbe
2014. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem várjuk el, de ha akarsz valamit tőlünk, akkor nem árt, ha nem csinálsz gatyádba, ha meglátsz minket. És mondjuk hozzánk mersz szólni, vagy tudod, hogy hívj el minket egy sörre.
2014. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert egy nőnek férfi kell, nem egy picsogó kislány.
2014. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert szeretem ha egy ferfi FERFI es nem Zsuzsi baba. Nem kell gazdagnak, szepnek, nagyarcnak lenni, de legyen ertelmes es tudjon mar 2 ertelmes mondatot osszerakni... Ez egyaltalan nem nagy elvaras. Van egy masfel eves kislanyom itthon, nem is tudom mit csinalnek ha a ferjem is ertetlen es toketlen lenne, aki nem kepes kifejezni magat es nekem kellene patyolgatnom. Mondjuk ugy, hogy 2 gyereket nevelnek. Aki nozni akar, az eloszor is legyen felnott. Ennyi a lenyeg.
2014. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én felnőtt koromra jöttem rá, hogy biztosan nem akarok nőzni :D Mindenki másnak sok sikert :)
2014. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért, mert ha valaki anyámasszonykatonája, az nagyon kiábrándító és férfiatlan.

tökös alatt nem azt értjük, hogy kötekedő legyél, vagy paraszt, hanem azt, hogy igenis legyél határozott, állj ki magadért és legyél kezdeményező (vagy ha ez nem megy, legalább nyitott a kezdeményezésre) a nőkkel.


Nekem is van egy barátom, nagyon kedves, aranyos srác, külsőre még tetszene és, de egyszerűen olyan szinten töketlen, hogy az már kiábrándító

2014. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a nők nem vonzanak...
2014. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!