Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Merjem vagy ne merjem?

Merjem vagy ne merjem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nàlam 4-5 èvvel idősebb és szimpatikus ès hát jóképű. A probléma, hogy mèg nem nagyon találkoztunk, a szüleink ismerik egymást, illetve anyum is ismeri a srácot. A szüleink ès a srác ugyanabban az èpületben dolgoznak, múltkor láttam 1x amikor mentem az autóèrt. A szüleink szoktak rólunk beszélgetni, lehet már hallott rólam. De ez így annyira semmi...bejelölhetném facebookon, de az kìnosan is elsülhet. Anyut meg aztán nem kèrhetem fel kerìtőnek vagy hasonlóak. Ha valami előrelèpèst akarok, akkor èn kène csináljak valamit. De az meg olyan lenne, mintha elkeseredetten nyomulnèk rá. Meg vannak akiknek ez a stìlus nem jön be...á,már nem is tudom minek ìrom a kèrdèst :D ez a tehetetlensèg. Ha èn lennèk a fiù, simán odamehetnék randit kèrni ha tetszik valaki...

2014. nov. 9. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer legyen nő vagy férfi ha nem is nyíltan állsz elő vele h randizzunk ,de valmi burkolt megoldást nő praktikát vess be hogy közelebb kerülj hozzá
2014. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy odamész hozzá érdeklődni, szimplán beszélgetni az még messze nem nyomulás.
2014. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

MERJED!!! A mai fiúk egyszerűen gyávák, puhányok.... Ha te nem kezdeményezel, akkor nem lesz semmi. Nyugodtan jelöld be, én még azokat is visszaigazolom, akiket nem ismerek, és ő is biztos így tesz. Tehát nem sülhet el kínosan. Ha nincs barátnője, márpedig arról biztosan tudnál, akkor "rohand" le, és ne félj nem fog elutasítani. Hacsak nem vagy 16 éven aluli, de akkor is kedvesen, nem bántóan fogja megtenni.

36F

2014. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak azèrt kène valami "közös èlmèny"...

az hogy sokat hallottam róla ès 1x láttam ..hááát..

2014. nov. 9. 00:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Menj oda.
2014. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor jelöld először ismerősnek. Közös élmény viszont nem is lesz, ha nem kezdeményezel.
2014. nov. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel eredményük sem lesz. /Mahatma Gandhi/
2014. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek,bár lehet nem olvassátok, de összeszedtem magam és megtettem. Nagyon kedves volt velem, rögtön megtaláltuk a közös nevezőt. Az első nagy lépés pipa :) :D
2014. nov. 10. 00:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2014. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:-))))))))

Örülök, hogy rászántad magad. Innentől már megy minden, mint a karikacsapás. :-)

36F

2014. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!