Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon vékony lányok ismerkedn...

Nagyon vékony lányok ismerkedni? 21f

Figyelt kérdés
ha lehet olyanok,akikkel jól el lehet beszélgetni mindenféle témáról (nem szexszel kapcsolatos dolgokra gondolok) privátban írok magamról:)

2014. nov. 9. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Kíváncsi vagy, hogy lettek bulimiásak vagy mi ?
2014. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a bulimiás lányok nagyon vékonyak.
2014. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk
2014. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anorexiásokkal akarsz ismerkedni?

Csontokkal csak a kutya játszik.

2014. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Had döntsem már el én,hogy nekem mi tetszik. Miért nem leeht ezt tiszteletben tartani? Engem nem érdekel,hogy nagy melle legyen meg nagy ****e , amikért a legtöbb csávó csorgatja állandóan a nyálát, amivel nincs is baj, hiszen ő dolguk ,hogy mi tetszik nekik , viszont ellenben nem kéne mást egyből oktatni,hogy neki mi tetszen..


Ez a csontokkal a kutyák játszanak,ez meg annyira rohadt unalamas és lerágott téma,már hogy az vmi elképesztő. Most írjam,hogy tehenekkel meg pásztorok , vagy disznókkal meg hetesek ?

2014. nov. 14. 11:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha már itt tartunk.. Attól,mert,hogy az emberek 90%-a rohadt lusta lefogyni pl. , de ez az élet más területére is igaz és úgy szeretnék beállítani,hogy a kövér az sokkal szebb , az attól még nem lesz igaz :) Arról nem is beszélve,hogy rengeted olyan lány van,aki alapból vékony és nem anorexiás és semmi hasonló.
2014. nov. 14. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj

én 160 cm és 43 kg

nem vagyok beteg

csak a.gének

ja 75-63-78

2014. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmész a temetőbe kiásol egy nagyon régi női sírt.És ismerkedsz vele.Az a csontváz biztos már nagyon vékony lesz.
2014. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké , neked meg javaslom a disznóólat keresgélésre ;)
2014. nov. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!