Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túlságosan fiús lennék ahhoz...

Túlságosan fiús lennék ahhoz hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem tartozok ebbe a tipikus lányos lány kategóriába. Félreértés ne essék, nem a férfiosztályon veszem a ruháim, csak egyszerűen nem vonzanak a romantikus filmek, nincs hajlamom a csajos-vásárlós programokra, kevés sminket használok, nem nagyon érdekelnek az ékszerek és (mondjuk ez genetika, borzasztó gyenge a hajam) rövid a frizurám. Tudom, valakinek ez pozitívum, de nem megy az a tipikus csajos hiszti sem, amit sokan cukinak tartanak. Jobban vonz az asztrológia, a sci-fi és a krimi. Ebben a korban ez még normális, hogy nem kezdtem el (fejben) annyira nőiesedni?Körülöttem minden lány kortársam a csajszis nőcis típus. Még nem nagyon ismerkedtem fiúkkal, egy ilyen típusú lánynak nehezebb lehet párt találni?

2014. nov. 9. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma már egyre több fiúnak jönnek be az ilyen lányok, szóval emiatt nem aggódnék a helyedben.
2014. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én most 24 vagyok, de én mindig is olyan voltam, a kezdetekben, ( nagyon égő rocker kislány voltam :) ) de mindig is a laza sportos ruhákat szerettem, nyilván ha kell felveszek csajosat, de egyébként nem, és nem volt problémám a pártalálás során :) ne aggódj:) akinek tetszel, tetszeni fogsz úgy is
2014. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van. Melyik megyében laksz?
2014. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Magam is ilyen vagyok már kicsi korom óta.hidd el nekem:az ha egy srácnak nemcsak a barátnője tudsz lenni,hanem egyben egy jó haverja is,nagyon is előnyös dolog :)

20/L

2014. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. sokkal jobban bejönnek az ilyen lányok, mint a nyafogós, hisztis libák. Szerintem sokan vagyunk így vele, hogy szívesebben ismerkednénk a hozzád hasonlókkal. Lenne miről beszélgetni, nem azt kéne hallgatni, éppen mit shoppingoltak a csajokkal a plázában. :)
2014. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én még "fiúsabb" lány vagyok.
2014. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!