Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják melegnek vagy...

Miért mondják melegnek vagy frigidnek az olyan pasit, aki visszautasít egy jó nőt?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy egy nagyon csinos nő odajött és ismerkedni szeretett volna, de megszólalt és a butaság csak sugárzott belőle, ezért nem jött be és visszautasítottam. Erre több ismerősöm csak melegnek, meg idiótának nevezett és hogy miért csináltam ilyen biztos frigid vagyok stb stb.....
2014. nov. 9. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak irigyek.
2014. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni más véleményével ennyi.
2014. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert korlátoltak és felszínesek.
2014. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert az ilyet meg kell dugni.
2014. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert te okosabb vagy és nem fekszel össze mindenkivel az nem jelenti azt hogy meleg vagy vagy bármi egyéb .. ízlések és pofonok.. valószínűleg jobban nyitott lettél volna ha kicsit intelligensebb nő megy oda hozzád..

Másrészt ezek szerint te nem feltétlenül csak a szexre hajtasz

2014. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utálom én is az ilyen hozzáállást. Te legalább gondolkodol, nem ugrassz fejest egyből a gázos dolgokba, míg a többit csak a ×sza hajtja. Ezért néznek le - sajna.

De szerintem is inkább gondolkodjon egy ember, minthogy egy nagy baromságot csináljon.

2014. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 csak nehogy 1x azt vedd észre hogy pöc$e van a "nőnek"
2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!