Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Többször is volt már...

Fiúk! Többször is volt már olyan, hogy nagyon helyes srácot láttam a metrón. Ciki odamenni hozzá? Honnan tudjam, hogy én is bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csak beszélgetni is tudni kéne.
2014. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kisboltos ***** válasza:
Ha szemez veled, akkor az elég ahhoz. Amúgy nem ciki, csak lehet, hogy pont most fog leszállni.
2014. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem ciki :D , mé lenne az ? max meglepödne h ez baromi ritka pillanat és aligha előfordul az életben 1-3x :D és igy lefagy vajon mit akarhat :D


szeméből tudni fogod

2014. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
véletlen menj neki,aztán már tudsz vele dumálni
2014. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni mint egy másik kérdésre az imént: Női egyenjogúság van. (Már egy pár éve...) Nyugodtan odamehetsz hozzá. Ráadásul ha elutasít, nem veszítesz semmit ahhoz kéepst, mintha hozzá sem szólsz.
2014. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*képest
2014. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy én vagyok a régimódi, de én mindig is úgy képzeltem el, hogy srác szólít meg először:D
2014. nov. 9. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert nem tudsz kibökni egy szót se:D
2014. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kisboltos ***** válasza:
nem vagy régimódi, csupán sokkal kevesebb az olyan srác, aki leszólít másokat egy ilyen helyzetben, mint az, aki nem. szóval statisztikailag egyszer biztosan le fognak szólítani, de ezt megelőzhetnéd, szóval hajrá :D
2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, pont ilyen problémával küzdök én is.

Csak én fiú vagyok.

Szemezünk egymással és egyikünk sem lép.

Most ehhez szólj ;)

2014. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!