Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány nem ír semmit az...

Ha egy lány nem ír semmit az üzenetemre, akkor írjam neki azt, hogy kérlek vála­szolj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lol :D megkérdezheted, hogy miért nem ír
2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisboltos ***** válasza:
Hát én ilyenkor nem szoktam semmit sem írni, és hát nem is lesz ilyenkor belőle semmi. Szóval ja, valamit mindeképp írnod kéne. De lehet az még jobb, ha kérdezek tőle valamit.
2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ne írd, ne alázd meg magad.
2014. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
..ha zavarlak szólj de örülnék ha válaszolnál.
2014. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne...azzal,hogy megalázkodsz,nem jutsz előbbre.Nincs értelme sajnos.
2014. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ír semmit az is egy válasz, azt jelenti NEM. Csak nem tudja finoman megfogalmazni és nem akar megbántani. Nem tudjuk mi volt a kérdés, de amikor nekem azt írta egy srác fb-n, hogy mi lenne a ha elmennék vele randizni, nos neki nem válaszoltam, mert nem akartam megbántani a nemmel. Személyesen találkoztunk másnap szóba sem került az eset, erre aznap este beírta, hogy légyszi válaszolj, akkor leírtam, hogy nem, mert nem az estem. Azóta se nem ír, se személyesen nem jön oda hozzám, pedig nem akartam megbántani, nincs vele semmi bajom.
2014. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyenes jegy a nagyon nyomi vagyok vonat első osztályára...

meg ne próbáld

2014. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!