Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai világban kinek kell...

A mai világban kinek kell nyomulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném kikérni véleményeteket, a srác vagy a csaj nyomuljon? és ti milyenek vagytok, ha észreveszitek azt hogyha valaki nyomul felétek, ti is kezdeményeztek felé beszélgetést vagy nem? Vagy csak várjátok hogy rátok írjon és ti semmiféleképpen nem írtok rá még akkor sem hogyha nektek is bejön? (Mert ilyet is hallottam már). Illetve ti hogyan gondoljátok, hanyadik beszélgetés után kezdeményeztek ti is beszélgetést?

2014. nov. 10. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem "kell" vagy "nem kell" kérdés.

Ha kölcsönösen bejönnek egymásnak a felek, akkor mind a kettő nyisson a másik felé, és ne kéressék magukat.

2014. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyomulni senkinek, amire te gondolsz az a kezdeményezés.

Többnyire a férfiaknak. A nők sokkal passzívabbak párkapcsolatok terén, a párkapcsolatba meg beletartozik az ismerkedés is, konkrétan az az eleje.

2014. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez adtól függ melyik fél a régi modi.

Ha a nő régi modi nem fog nyomulni mert a pasitól várja a hóditást.

Ha a pasi régi modi akkor viszont ha egy nő rá nyomul azt hiszi majd minden pasira rámászik ergo könnyen meg kaphato ribizli egy régi modi pasinak olyan nők jönnek be akik hagyják hogy a pasi kezdeményezzen mindent és nem ők támadnak le mindennel.

2014. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Én mindig is úgy tartottam,hogy aki akar valamit,az tegyen érte,ne a másiktól várja el.
2014. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, én ha kezdeményezek általában 3 hosszú beszélgetésig húzom, (olyanoknál akiket már amúgy is ismerek csak bepróbálkozom náluk) ha közben vagy utána nem kezdeményez ő, akkor hagyom békében... amúgy 16/f :))
2014. nov. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!