Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szeretne tőlem? Vagy csak...

Mit szeretne tőlem? Vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Lényeg: Adott egy külsőre (számomra) tökéletes lány, szép arc, és minden más testrésze szép, nem túl vékony, de nem is túlsúlyos. Belsőre igazán nem ismerem, sőt egyáltalán nem, de annyit tudok, hogy tanulás terén nincs a toppon, nem szokta hullarészegre inni magát ha bulizik, tudomásom szerint nem cigizik, ami nálam hatalmas +, szeret olvasni. Szóval igazából elég sok fiú álma. Szoktam vele "szemezgetni", de igazából csak pillatgatások vannak, viszont azt észrevettem, hogyha nem rám néz, de én őt nézem, akkor a szeme sarkából nem egyszer nézett engem. (remélem érthető a mondat. :))

Beszélgetni nem tudnék vele miről ugyan is nem hiszem, hogy sok közös témánk lenne. Ő bulizósabb, én otthonülős.

16 éves fiú vagyok, arcom pattanásos, de ennek ellenére a visszajelzések alapján nem lehetek annyira csúnya.

Kissé hosszabb lett, mint szerettem volna, de köszönöm, hogy elolvastad. :)



2014. nov. 10. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapd fel a segged és szólítsd meg!!! ;)

16/F

2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt!
2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Figyelj, szerintem egy próbát mindenképp megér. Esetleg annyit meg tudnál mondani, hogy hol találkoztok?
2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De nincs közös témánk.. :)

Kezdjek el vele beszélgetni a matekról? Meg a tanárokról? :)

2014. nov. 10. 22:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársam, mivel kölülön épületben vagyunk, ezért csak tesin, az közös.
2014. nov. 10. 22:05
 6/14 anonim ***** válasza:
A lányról nem írtál semmit. Márhogy olyan téren, hogy mivel hülyítene? Na, hát ,figy, am, ha tetszik neked, szólítsad meg máá!!:)
2014. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, tényleg elfelejtettem azt a részt, köszi, hogy szóltál. Szóval az egyik osztálytársamnak is tetszik kicsit és elmondása szerint rá is szokott pillantgatni. :)
2014. nov. 10. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jarsz? Csak mert most pont igy vagyok egy sraccal, s most nem tudom mi van :D de miert pont a matekrol akarz vele beszelgetni?
2014. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szia!! Gyakran láttalak már, de még nem volt alkalmunk beszélgetni" <------Ez egy jó kezdés! Aztán jön az, hogy pl melyik osztályba jár! Hol szokott bulizni! Mennyire szereti? Erről a helyről mi a véleménye! Ha van közös ismerős akkor mióta ismeri...stb!

#1 voltam!

2014. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Mondd neki, hogy nagyon tetszik a stílusa, aranyosan tesizik:))) Vagy csak simán hívd el moziba, kávéra/sütire. Ha nyitott rád és tényleg a szeme sarkából kukucskál akkor elmegy ott meg már minden jön magától! (:
2014. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!