Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményeznétek...

Hogyan kezdeményeznétek nőként ebben a szituban? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy srác akivel egy busszal járunk...de nem ismerem,még a nevét sem tudtam addig,míg a facebook-on keresgélni kezdtem és véletlen(?) Megtaláltam.


Hogyan adjam a tudtára,hogy nagyon tetszik,szívesen megismerném? Írjak,rá? Jelöljem be? Hisz még egy szót se beszéltünk....:) Ezeket nem szeretném...ez túlságosan nyomulós lenne,igaz?


Volt valaki hasonló szituban? Hogy csináltátok? 23N


2014. nov. 11. 16:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nyugodtan jelöld be facen. Aztán ha már ott beszéltetek akkor majd a buszon is lehet. Nem vagy nyomulós ha tetszik akkor meglehet próbálni. Én is voltam ilyen helyzetbe.
2014. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha még mindig egy busszal jártok, reggel két kv..mellé csüccs és hajrá..
2014. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó a bejelölés. Amikor engem valaki bejelöl, és nem tudom hogy ki az, akkor biztos hogy tiltom is, nemcsak hogy nem jelölöm vissza. Jobb ezt elintézni facebook nélkül, ott a buszon.
2014. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem fogok odamenni hozzá kapásból beszélgetni...full hülyének nézne..


Jahm ráirok..de mit..

2014. nov. 11. 16:40
 5/19 anonim válasza:
Azért írtam azt, hogy bejelölheti mert mivel minden nap látja a buszon így ismerős lesz neki.
2014. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nahát, egy újabb felszínes liba, akibe egy csöpp fantázia sem szorult.
2014. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Fu de okos vagy 6-os... Te biztos nem voltál még ilyen szituba.... Ha odamegy a csaj az a bajod,ha nem akkor meg az...ne okoskodj Jó?
2014. nov. 11. 16:49
 8/19 anonim válasza:
Fáj az igazság?
2014. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kopj le! Mit tudsz Te rólam? Ne itt éld ki magad!
2014. nov. 11. 16:53
 10/19 anonim válasza:
A kérdésed alapján azt, hogy se tartásod, se kreativitásod nincs, ezenkívül még gyáva is vagy.
2014. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!