Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci csajok valaki ismerkedni...

Duci csajok valaki ismerkedni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Esetleg Pestről? bár nem kifejezetten előírás :D Én 23/F Írjatok :) kor nem számít

2014. nov. 12. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács. A "Duci" lányok nem szeretik, ha duci lánynak nevezik őket...Ennek az az oka, hogy nem mindegy, hogy valakinek van néhány kiló felesleg vagy hogy mondjuk 120 kiló, általában egy kalap alá vonják őket a "duci" megnevezéssel...Én személy szerint mondjuk inkább a "telt" vagy a "nőiesen telt" kifejezést jobban szeretem, ha már mindenképpen muszáj a külső megjelenés alapján kategorizálni, bár amúgy sztem ezzel is vannak problémák...
2014. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, bocsánat, senkit nem akartam ezzel megbántani, vagy az érzéseibe taposni, szerintem semmi gond nincs azzal, ha valakin van egy két kiló, vagy akár több is, ő ilyen és ennyi, szerintem nincs mit szégyelni rajta.
2014. nov. 12. 10:25
 3/8 anonim válasza:
Aki duci az nem nőiesen telt :D Ezt csak a dagadt nők mondják magukra, hogy jobban érezzék magukat. Nőiesen telt az nekik a 100kg :D
2014. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát de pont ezaz...hogy duci az is akin van 5 kg fölösleg és az is aki 100 kg...és azért nem mindegy...én személy szerint ezért nem szeretem a duci megnevezést...
2014. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én, meg pont ezért használtam ezt hogy mind1, hogy 5 kg van rajta vagy +80 :)
2014. nov. 12. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnél... :)
2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia :) Mit értesz duci alatt?

20/L

2015. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aki van egy kis felesleg már :) és innen felfele :D
2015. jan. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!