Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért népszerűbbek a barna...

Miért népszerűbbek a barna lányok?

Figyelt kérdés

4 srácot ismerek, akiknek állítólag a természetes szöszik az ideál, mégis mindnek barna barátnője van.

A barátom is váltig állítja, hogy neki a szőkék a kedvencei, de előttem 6 barna barátnője volt (kettő festett vörös, de ők is barnák).


Mi a barna lányok titka?

Miért őket választják?


2014. nov. 13. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Még alvás előtt gyors válaszolnék: szerintem a barna hajban is, mint szemnél a melegséget sugározza.
2014. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem bonyolult. Magyarországon több barna hajú lány él, így nagyobb a valószínűsége, hogy barna hajú csaja lesz valakinek. Úúúú, aztaaaaa,
2014. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barna hajúak igen... Ez van. Nekem nem jönnek be az árja szőkék.
2014. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is a barna szem, barna haj az ideál.
2014. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy nőben mennyieknek ideál a barna-barna kombó de férfiakban kb. senki nem szereti. Barna = sötétbarna majdnem fekete.
2014. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, mint a haverjaid, de még sose volt szőke barátnőm, mert:


2-es hozzászólást kiegészíteném annyival hogy:

sok barna lány=>nagy valószínűséggel és könnyedén talál köztük szépet, normálisat



természetes szőkék: ritka, mint a fehér holló, nem még, hogy a szép, okos

2014. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!