Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác a gimimben. A...

Van egy srác a gimimben. A gólyatáboron ismertem meg. Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
A gólyatábor óta csak ő tetszik. A párhuzamos osztályba jár, így elég gyakran látom. A legtöbb ismerősöm ismeri, és azt mondja róla, hogy ő olyan srác akinek "mindenki az ölébe ül". Ezt úgy kell érteni, hogy volt egy csaj, aki beleült xy ölébe, és úgy netezett...semmi félreértést....Na, a folyosókon sokszor látom, de van valami ötlet arra, hogy hogyan beszélgethetnék vele, vagy hogyan vegyen észre?

2014. nov. 13. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Barcsak tudnek segiteni.... de az a gond, hogy en is ugyanigy vagyok. Belezugtam, es nem tudom mit tegyek... en mar beszeltem vele parszor, de a barataink kavarasa miatt konkretan mar ott tartunk, hogy utal..(megjegyzendo, hogy a viselkedese alapjan viszont tetszek neki szoval en passzolok). Ezt azert mondtam el, hatha tudsz levonbi belole vmi tanulsagot. Bar a valaszok engem is erdekelnenek :) de szerintem ha megprobalsz a barati korevel baratkozni, meg vele is, de maradsz szereny, akkor van eselyed (legalabbis nekemezt mondtak anno) szoval hajra :D :) ;)
2014. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemenek válasza:
Ha nem is utalsz ra h tetszik neked nem fog rsd ,ugy, nezni..vlhogy jelezdd nki h te tobbet is akarsz..kezdj el vele beszelgetni v minnel kozelebb kerulni hozza
2014. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezgetni vele, nézz a szemébe és mosolyogj, picit harapd meg a szádat. És figyeld hogy hogyan reagál.
2014. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!