Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 éven felüliek! Tudom, hogy...

Polegirl kérdése:

25 éven felüliek! Tudom, hogy biztos volt már pár ilyen kérdés, de hol lehet ismerkedni anélkül hogy feszélyezve éreznénk magunkat? Vagyis a inkább hogy lehet?

Figyelt kérdés
Itt olyasmire gondolok, hogy a netes ismerkedésnél is tudod, hogy mi a 'cél'. Sablanos beszélgetések..bennem van a para, hogy ne mondjak az elején semmi olyat ami ilyesztő..aztán a nagy kérdés vajon élőbe bejövök e neki? Túl sok a stressz.. XD Egy hely, ahol spontán jönnek a dolgok, ahol adott a beszélgetés témája, ahol nem azt érzem, hogy egy 'randin' vagyok és jól kell működnie mindennek. Hogy, vagy hol vagy miképp lehetne ezt kivitelezni?

2014. nov. 13. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy miként érzed magad egy randin az rajtad is múlik, nem is kicsit.

Ha neked egy randi már eleve stresszes és így érzed ahogy leírtad, akkor már rég rossz. Közhelyek közhelye, de add önmagadat szerintem, feltéve ha nem egyéjszakázni akarsz mert akkor megjátszhatod magadat, de ha egy kapcsolat az elvárásod akkor felesleges mert előbb utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból.


Lényeg, hogy ha jól kijöttök az úgyis kiderül, felesleges túl idealizálni az egészet.


30F.

2014. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegy,hol ismerkedsz,mit mondasz,de amit cselekszel,mondasz,az úgy legyen. Add önmagad,amilyen vagy,az a lényeg! 36/F
2014. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
itt e
2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából talpra esett lány vagyok, de ha meghallom azt a szót hogy randi..tiszta csacska fruskává változom XD
2014. nov. 13. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni, hogy nem randi. Találkoztok, isztok egy kávét/teát, sétáltok egyet. Ismerkedés, és kész. Aztán ha szimpatikusak vagyok egymásnak, akkor mire randi lesz, már nem lesz idegen a szitu.

Egyébként férfiként én is meg vagyok lőve így 30 körül, hogy hol ismerkedjek. Ilyen korra a legtöbb nő foglalt, a többi meg a fene tudja hol van. Valószínűleg otthon meg a munkahelyen, de eljárni nem nagyon van hova. Marad a net, de itt meg rengeteg "furcsa" ember van. Próbálkozok társkeresőkkel, de elég elkeserítő a helyzet, ráadásul online hamar unalomba fullad egy beszélgetés. Arra jó, hogy ne legyen full para az első személyes találka, valamennyire már ismerjétek egymást.

30F

2014. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De úgy veszem észre a többi kérdést olvasgatva, hogy senki sem tudja iagazán hol lehetne ismerkedni :D
2014. nov. 13. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:

24,5 évesen hogy ismerkedtél?

Nagyon rágörcsölsz az a baj. Ha következő alkalommal egy randiszerűségen veszel részt, gondolj arra, hogy úgyis csak megdugni akar, szóval nem kell mindenáron a legjobb formádat hozni, nyugodtan viselkedhetsz akár idiótán is.

2014. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt is lehet! Írj privit!
2014. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet, csak ne stresszelj rá.

Én a neten nem sokat ismerkedtem, de sosem paráztam rá. Mi az, hogy ne mondj olyat, ami ijesztő? Miért? Mert akkor majd nem jössz be egy vadidegennek? :D

Nálam a tuti megoldás mindig az volt, hogy ha egy negyedórát chateltünk, akkor mondtam hogy találkozzunk. Olyan is volt, akivel egy óra múlva találkoztunk és félórával később már az ágyban voltunk. Ugyan nem lett világraszóló szerelem, de azóta is jó barátok vagyunk.


Ne komplikáld túl a dolgokat, tedd azt, ami jólesik. Tényleg :)

2014. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezért sem ismerkedek sehol. Minden eddigi beszélgetésemnél és randinál éreztette velem a másik fél, hogy nem mer nyitott lenni. Meg is lett az eredménye, jó sok elpazarolt órával, amit sosem fogok visszakapni..


Jó pár éve nem igen érdekel az ismerkedés, sem a kapcsolatok. Utóbbi nincs is, ismerősök meg nem igen érdekelnek! jönnek mennek az ember életében!

2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!