Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha ilyen szintű...

Mit csináljak ha ilyen szintű önbizalomhiányom van?

Figyelt kérdés
Volt már egy lány akivel majdnem összejöttem (bár azt is ő kezdeményezte), de rajta kívül senki nem volt még komolyabban, viszont sok lány mondta már, hogy jól nézek ki. Igényesen öltözködöm, 184 cm vagyok, átlagos testalkatú kb. 65kg, barna hajú, barna szemű. Volt egy éve egy bizonyos dolog (fenyegettek, bántalmazni akartak és rám voltak szállva, egy társaság..), ami miatt alig megyek ki az utcára -csak akkor szoktam ha kell-, nem ismerkedem már emberekkel, mert senkiben sem tudok megbízni..viszont van egy lány, aki nagyon aranyos külsőleg és amennyit tudok róla, belsőleg is az. De nem merek odamenni hozzá vagy elhívni őt valahová..lányok ha egy ilyen fiú próbálna meg kapcsolatot felépíteni veletek akkor benne lennétek? Ha később megtudnátok, hogy miért van kevés barátja? Miért olyan, amilyen? Mit tegyek?!

2014. nov. 14. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 17 éves vagyok.
2014. nov. 14. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Én boldogan állnék elébe. Engem nem érdekel hogy bántani akarták ezért és ezért, nekem az számítana hogy szeretem és mellette állok. Szerintem beszélj vele :)
2014. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod azt a lányt aki segít kinyílni :)
2014. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak önbizalom fejlesztő gyakorlatok, ha gondolod, szívesen segítek. :)
2014. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, privátban szívesen fogadom ezeket, köszönöm! :)
2014. nov. 14. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:
A lány, akiről beszélek ő az, akinek talán megtudnék nyílni, de semmi bátorságom..
2014. nov. 14. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
benne lennék. szerintem minden empatikus, normális lány benne lenne. :)
2014. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még ad4-5 (nem tudom menny), nem járok bulizni és nem nagyon iszok, cigizni sem szoktam.
2014. nov. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!