Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Hogyan ismerkedhetnék meg egy olyan nővel, aki papucs pasit, vagy akár papucs férjet keres?

Figyelt kérdés

36 éves, diplomás, egyébként normális pasi vagyok, rendezett anyagiakkal, lakással, csak sajnos furcsa elképzelésem arról, milyen párt keresek.


Szóval a lényeg, hogy szeretném tudni, hogy hol-hogyan lenne esélyem úgy ismerkedni, hogy ez a dolog már a kezdetektől világos mindenki számára?


2014. nov. 14. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam lenne!

61N

A szolgám lennél!

Egy BDSM rajongó hölgy!

2014. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Bárhol, bármelyikkel, mind ilyet keres. Csak tudjál annyit pénzt keresni, mint amennyit ő költeni. Különbem mész a levesbe. Szexre meg majd keresnek mást, persze a te pénzedből.
2014. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bárhol, bármelyikkel, mind ilyet keres. "


Ez nem igaz. Én a teszetosza pasikat ki nem állhatom. A másik véglet sem jó, de a papucsokat nem tudom tisztelni.

2014. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

- nem érdekel a BDSM

- ha valaki csak kihasználni akarna, az sem érdekel

- nem tudom eloszlatni más fejében azokat a tévhiteket és undorító sztereotípiákat, miszerint a papucs egyet jelent a teszetoszasággal


Szóval kollektív intelligencia hiányában tárgytalan a kérdésem.

2014. nov. 15. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked mit jelent az hogy valaki papucs?
2014. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!