Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ojan lányt, nőt keresek...

Ojan lányt, nőt keresek Akinek van fantáziája. Ha te az vagy és szeretnél ismerkedni jelezd már valahogy?

Figyelt kérdés

Magamrol: 20éves srác vagyok.. a lányok aranyosnak tartanak.. és szeretnek is.. jó sokáig szeretek mindent csinálni.. nyitott vagyok nagyon..

benne vagyok mindenbe :)


pasik neírjanak.. mert nem érdekelnek a férfiak véleménye..



2014. nov. 15. 13:57
 1/9 anonim válasza:
Nekem nem kell "ojan" pasi, aki azt, hogy olyan, nem tudja normálisan leírni. :) Szerintem nagyon gáz, ha egy társkereső szövegben képtelen a fiú helyesen írni, a lányok (mármint az értelmesebb réteg) műveletlennek tartják az olyan(!!!) srácot! :)
2014. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, mindent jó sokáig szeretsz csinálni... Javaslom, vegyél elő egy nyelvtan könyvet vagy helyesírási szótárat, és böngészd pár napig...
2014. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hellyesírás?? ezen akadtok föl?? művelt nők?? :D

én utálom a nyelvtant.. soha nem szerettem.. de annyira meg tanúltam írni hogy lehessen érteni!

én csak 1 melós kölyök vagyok.. a helyes írás az én szakmámba nélkülözhető..

ha meg 1nő felakad 1ilyen hibán.. az 1kicsit dilás :D

de haa oda kerűl a sor hogy velem vagytok.. hidjétek el h a helyesírási hibáimat elnézitek.. :)

Nem vagyok sem nagy képű.. meg sem vagány..

csak tisztában vagyok a képeségeimmel.. :)

a kis pasitokat, vagy a férjeteket űberelném 20éves létemre ;)

nem 10v20perces vagyok.. meg nem 2-3 menetes..

én imádom a jó nőket kényeztetni.. szívvel lélekkel :) meg a faszommal :D

2014. nov. 15. 14:57
 4/9 anonim válasza:
És még egoista sincs! Nem mondom, hogy nincs mire, mert nem ismerlek, de undorodom az ilyen alakoktól! :)
2014. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*is
2014. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi jön be.. valaki a gyámoltalan,szép helyes írású,rózsaszin pólós selyem fiukhoz szokott..

rákiabálsz és elszalad kategória :D az ilyenekből sosem lessz igazi férfi!..

jó azért vannak kivételek! ismerek olyat..

de a nagyja nyuszi Kolbász :D és még sok sok férfi tipus ilyen.. biztos találkoztatok már ilyenekkel :D hose armandóknak hiszik magukat.. és 1nő nem élvezett még el a szerszámukon :D na m1.. nem fikázom a csávóitokat :D

2014. nov. 15. 18:44
 7/9 anonim válasza:

Őszintén szólva, elég nagyképűnek tűnsz, hogy mondogatod, hogy te milyen jó csávó vagy, meg milyen jó vagy a szexben.


Ráadásul szerintem elég gáz, ha valaki nem tud helyesen írni. Ha egy fiú olyan szerelmeslevelet (ja, hogy olyan már nincs, akkor szerelmes facebook üzenetet) írna nekem, ami tele van helyesírási és nyelvtani hibákkal, akkor azt biztos úgy értelmezném, hogy na jó, ez egy idióta, még írni sem tud. Bocsi, én igényes vagyok! :)


Egyébként szerintem más lányoknak sem jön be az, hogy azt ecseteled, milyen méretekkel rendelkezel, és fú, te milyen jó pasi vagy! Szerintem neked nem kell barátnő, te önmagadba vagy szerelmes! :)

2014. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira fasza vagy kérdező, miért itt kell nőkért kuncsorognod? :)
2014. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)) jaj utolsó.. nem szokásom nőkért kuncsorogni.. az nem az én reszortom :D csak kipróbálom már ezt a műfajt is.. ki tudja milyen lányka keveredik az utamba :)


Én nem vagyok nagy képű.. soha nem voltam az! jó itt 1kicsit elengedtem magam!.. de hát van 1véleményem.. ami a valóságot tükrözi.. és

van 1(a sok közűl)jó tulajdonságom,ami nem átlagos.. ami nem szokványos.. és 1picit örülök is neki hogy ilyen vagyok.. ezzel akartam felhívni 1OJAN! lány figyelmét..aki csak álmodozott vagy kiprobálna 1ilyen kaliberű fiut mint én.. ennyi.. nem barátnőt kerestem!.. azt az interneten nem keresnék soha.. és nem is kerestem soha.. én élőbe szeretek ismerkedni.. úgy az igazi.. én még régi módi vagyok a személyes ismerkedës terén..

egyébkënt én írtam már szerelmes levelet is.. biztos helyesírási hibával,de a szándék a fontos!.. vagy te a betűkbe leszel szerelmes??! a szép helyes írástol hatódsz meg ugye?!

aki az ilyen apróságokon fölakad annak még sok sok életet kell hogy meg tapasztaljon.. sokat kell még tanúlnotok gyerekek!és nézzetek magatokba. kicsit elmélkedjetek. párt is így választatok? előbb leirattok vele valamit a papirra?. és a pénztárcájábol kivetettek 1cetlit? és közben a zsét lesitek?. ha van pénz írhat? ha nincs nem érsz rá?.

én oda mentem már melós ruhába is (jó szakadt + olajosat képzeljetek elt) ojan dáma lányokhoz\asszonyokhoz hogy szemetek szátok elál amikor ilyen tipusú lányokat láttok..

és simán sikerűlt eddig mindig.. minden próbálkozásom.. ágyban végződött minden randim.. kivéve ha azt akartam hogy majd máskor..

2014. nov. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!