Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit a véleménytek egy ilyen...

Mit a véleménytek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külsőre nem a tipikus mai szépség, de szép. Sokak szerint inkább a szeme szép, igéző a tekintete. Olyan arca van, mint egy elfnek, hosszú haja, és nőies (de nem duci) alakja hosszú lábakkal. Nagyon természetes, saját hajszín, pici/nulla smink, átlagos ruhák.

Művelt és több nyelven beszél, bármiről el lehet vele társalogni. Ami leginkább érdekli, az a filozófia, pszichológia, történelem, mitológia és vallástan. Szereti a filmzenéket, és E.A. Poe műveit.

Inkább csendes, nem szeret a középpontban lenni. Különleges kisugárzása van, ha belép valahová, minden tekintet rászegeződik, de ő inkább szeret a háttérben maradni. Nagyobb társaságban csendes megfigyelő. Nem beszél mindenkihez, a reakcióik, viselkedésük alapján egy-két személyt választ ki, akikkel aztán komolyabb beszélgetést tud folytatni.

Titokzatos a kisugárzása, mozdulatai kimértek. Reakciói néha igen gyorsak, máskor magába forduló, nyugodt szemlélő.

Sokan furcsának találják, a férfiak gyakran belefeledkeznek a nézésébe, de állítólag nem azért, mert szép, hanem mert furcsa.

Sokak szerint felszínes, saját maga szerint csak fejlett az esztétikai érzéke, mivel szívesen veszi magát körül nem hétköznapi értelemben vett, de szép emberekkel. Vonzza a nem mindennapi személyiségeket, ahogy azok is őt.


21 éves nő


Mit gondoltok és miért?


2014. nov. 15. 23:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Álmaim nője *.*
2014. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy már le lehet tölteni a Galaxis őrzőit és nagy a kísértés, hogy végre itthon, nyugodtan is megnézzem. Ugyanakkor tudom, hogy már túl fáradt vagyok hozzá.
2014. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

E.A.Poe tényleg jó.

Többet érsz el ha kiraksz egy képet.

2014. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
"Olyan arca van, mint egy elfnek" Köszi, de asszem mára elég volt az internetből, majd holnap elolvasom végig. :D
2014. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Mit? Enyhén snob.
2014. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok új errefelé, esélyes, hogy ismerősbe botlanék.

Mximum privibe, ha szimpatikus az illető.

2014. nov. 15. 23:21
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért?
2014. nov. 15. 23:22
 8/25 anonim ***** válasza:
Hasonló, mint én. :) De szerintem többnek akarja mutatni magát, mint aki. Túl okosnak képzeli magát, ha ezt mind ő állítja saját magáról. 21/L
2014. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez alapján szimpatikus, bár talán túlságosan humán az érdeklődése. Szeretek arról is beszélgetni, de alapvetően reálos vagyok. :)
2014. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mások véleményét szedtem csak össze, nem szokásom magamat dicsérni. És nem érzem magam okosnak, csak jártasnak abban, ami érdekel.
2014. nov. 15. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!