Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi oka lehet annak, hogy egy...

Mi oka lehet annak, hogy egy 17 éves lánynak semmi sikerélménye a szerelemben?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 19:56
 1/10 anonim válasza:

Mert van úgy hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták :)


Ki érti ezt? :D

2014. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "OMIE" miatt van.


Olümposzi Méretű Igények és Elvárások.

2014. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok, de nekem sincs pedig állítólag ,,helyes" vagyok :) egyszerűen nem jön össze :D
2014. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi más is van így...csak én 25 vagyok. Én a Te helyedben nem keresnék még annyira komoly kapcsolatot...inkább tapasztalatot szeretnék (nem a szexre értem)
2014. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek hatalmas elvárásaim, hülye nagyon nem vagyok. Szépség nem a fő jellemzőm, de már sokat tettem érte, eredményesen.. Valahogy mégsem jön össze semmi..
2014. nov. 16. 20:02
 6/10 anonim válasza:
Küldj privátban egy képet!
2014. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a kinézetet lesik.Ez van.
2014. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet senkinek. Amelyik srácnál a külső a kizáró ok, olyan nem is érdekel.
2014. nov. 16. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ohhh mintha csak magamat hallanám ugyan így vagyok én is ami szerintem mint stratégia bejöhet mosolyogj legyél aranyos:)
2014. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen lány ismerősömről tudok nyilatkozni. Még korban is ennyi, mint te: olyan fiút szeret, akit alig ismer. Belevetíti az érzéseit, vágyait a srácba, és képtelen más próbálkozók felé nyitni. Szerinte így marad még 23 évesen is majd.


Jaguárnak igaza van valahol, de pntosítanék. Nem is, hogy hatalmas elvárásaitok lenne, egyszerűen irreális képeket kergettek az ideálisról. Azt hiszitek minden tökéletes, és tálcán kínálják fel a ti kegyeitek szerint a tökéletes szerelmet. Elárulom, amíg álmodozol, az idő telik. Neked is lépned kell, ha szeretni akarsz.

2014. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!