Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondhatnám el neki,...

Hogyan mondhatnám el neki, hogy ne veszítsek semmit?

Figyelt kérdés
Kérlek ne szóljatok le, de én ilyen típus vagyok. 3, lassan 4 éve tetszik és egyre jobban fáj, amikor ránézek. Nincs semmi baja velem, de félek, hogyha megkérdezem, akkor utálni fog, vagy máshogy fog rám tekinteni. Ami nem lenne jó, hiszen akkor elveszíteném az egyetlen jószívű, kedves, aranyos, szép lányt az életemből. 1 éve Facebookon is bejelölt (nem én őt), de azóta nem írt rám. (csak én rá, de én is csak 1-szer).

2014. nov. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, szerintem azt sem tudja, hogy ki vagy.
2014. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj már rá és közöld vele tisztán, hogy mik a szándékaid. Ne mondd, hogy neked így jobb, hogy fájó szívvel nézed őt.
2014. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyne tudná..
2014. nov. 16. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Puhatold ki h szeret-e és csak aztán mondd el neki vagy kérdezd meg h járna-e veled max. adj neki egy kis gondolkodási időt (1-2 napot, ha kéri).
2014. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!