Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyit számítanak a fogak?

Mennyit számítanak a fogak?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, és sajnos fiatalkoromban nem volt pénzünk fogszabályzóra. Egyik első fogam picit ferdén áll, és vannak kis lyukak is a felső fogsoromban. Amúgy ápolt, fehérek.

Most oda jutottam pénzügyileg hogy feltudnék tetetni egy fogszabályzót, de annyi minden más van, amire jól jönne az a pénz.

Mennyit számít ismerkedésnél egy rendezettebb fogsor? Tökéletesre nem hiszem meglehetne csinálni, de jóra igen:D


2014. nov. 17. 15:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Számít hidd el. és higénikusabb is.
2014. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt a fog állásáról van szó. Hogy jön ahoz a higénia? Ha valakinek ferde foga van akkor büdös?
2014. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 23 évesen rakattam fel, szóval szerintem vágj bele :) Ha debreceni vagy, tudok is ajánlani egy nagyon ügyes és tündéri doktornőt.
2014. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a"lyukakat" meg gondolom úgy érted, hogy rések. mármint a fogak között.
2014. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A kerdesre valaszolva , szerintem szamit, legalabb is en mindig azt nezem meg egy emberen h milyen a fogsora.. Szerintem rakasd fel, vesziteni nem veszithetsz semmit csak nyerhetsz
2014. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden számít már csak az ember nem..
2014. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Oleffin válasza:
Számítanak, persze. Azért az nem pénz kérdés ,hogy ápoltan legyenek tartva, mi sem undorítóbb egy ételmaradékokkal beékelődött fognál. De írod, hogy te ápolod, és jó úzon jársz, csak így tovább!
2014. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Te válogatós vagy, és a karma hátba vágott!


A fog után mi lesz a következő, ami miatt még mindig nem tudsz ismerkedni?


Nézted már a többi ember fogazatát? Tökéletesek mi?

2014. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, rések, a fogaim nem lyukasak...

Arra hogy minden számít csak az ember nem, ezzel nem értek egyet. Nekem nagyon sokat számít az ember, de ha egyszerűen külsőre nem fog meg az illető (és én itt az arcot, mosolyt értem), akkor hiába. És fordítva is igaz.


És egy mosolyt ez eléggé tud befolyásolni, csak azt nem tudom mennyire

2014. nov. 17. 15:27
 10/12 A kérdező kommentje:
#3 budapesti vagyok, és nekem is van nagyon jó fogorvosom, kiskoromban ő szabályozta, de csak éjszakaival. Ha valahova megyek akkor biztos hozzá, mert jó is, meg eddig is mindig ő kezelt. De nem is olcsó sajnos:(
2014. nov. 17. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!