Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan gondolom erről a...

Jogosan gondolom erről a srácról, hogy nem igazán kedves és udvarias?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk (személyesen csak régebben találkoztunk), amikor látta, hogy fent vagyok a közösségi oldalon, csak annyit kérdezett: Skype? Mondtam, hogy nincs. Pár perc múlva iderült, hogy ő éppen egy kocsmában volt haverokkal és állítólag azért akart volna velem szkájpolni, hogy megismerhessem őket… Nem lett volna durva, ha én gyanútlanul szkájpolok vele, majd bejelenti, hogy van még itt mellette pár ember, akiknek most "bemutat engem"? Csak én érzem, hogy bunkóság lett volna?

2014. nov. 17. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincsen semmi bunkóság...Most ha éppen személyesen találkozol vele és ott vannak a haverjai és bemutat, az is bunkóság?
2014. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
Eléggé logikátlan de nem feltétlenül bunkóság [ami am vmi oknál fogva nyelvtanilag nem helyes.. hmm érdekes m1.] Gondolom jelezte volna skypeolás elején, hogy közönség is van úgyhogy a 18+ majd később :D.
2014. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nekem honnan kellett volna tudnom, hogy nem egyedül van otthon, hanem egy kocsmában éppen engem tárgyal ki a haverjaival? Mert valószínűleg így volt, és a haverok erősködtek, hogy mutasson meg engem nekik.
2014. nov. 17. 16:48
 4/7 October15 ***** válasza:

Nem tudom esetleg az nem jutott eszedbe, hogy nem kibeszélt hanem csak mesélt rólad ?:D Ami am nem rossz jel.. mármint, hogy kellőképpen érdekesnek esetleg lényegesnek tart ahhoz, hogy beszámoljon rólad.

Nincs ezzel semmi probléma sztem.

2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mesélt rólam… Akkor annyit írt, hogy "amúgy bírnak a barátaim". Csak az a baj, hogy azóta egyre biztosabbnak tűnik számomra, hogy úgy állított be engem, hogy én nyomulok rá, és hogy már akkor is így volt, mikor még barátnője volt. Szóval r..ancnak állított be engem.
2014. nov. 17. 16:52
 6/7 October15 ***** válasza:
Egyre biztosabb? Erről meg is kérdezted az említett haverokat vagy valamelyik nagyon jól informált és éppenséggel szingli bnőd mondta?:D
2014. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg a haverokat, de biztos vagyok benne, ugyanis nekem folyton erre utalgatott (ez előtt az eset előtt meg azóta is), hogy én vagyok a nyomuló, ő meg majd eldönti, hogy akar-e engem. Olyat is leírt nekem, hogy elmesélte a barátainak (nekem is), hogy mennyi csaj rá akart nyomulni (ő r..ancnak hívta őket), mikor elment vmi buliba, és ők azt mondták erre, hogy ez alap. Vagyis gondolom velem is el akart dicsekedni, hogy én is egy ilyen nyomuló vagyok.
2014. nov. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!