Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy Omega típusú férfi milyen...

Egy Omega típusú férfi milyen nehezen talál magának párt?

Figyelt kérdés

7. Az örök vesztesek: Omega-típus


A született lúzerek a férfi-mátrix legalján szerepelnek, akiket minden hím legyőz a hierarchiaharcban. Az "omega" általában szenvedő, labilis és érzelmileg sérült férfit takar, aki a nők számára is teljesen közömbös, vagy rosszabb esetben ellenszenvet, utálatot vált ki belőlük. A populáris kultúrában - elsősorban a vígjátékokban - rendszerint úgy ábrázolják őket, mint túlsúlyos dagikat vagy szerencsétlen balekokat, akiknek idióta szokásai vannak, éretlen és felelőtlen személyiségük pedig teljesen alkalmatlanná teszi őket egy kiegyensúlyozott párkapcsolatra. Az omega-férfiak mindig próbálnak kibújni a felelősség alól, és álmodozással töltik a fél életüket, miközben folyton attól rettegnek, hogy képtelenek megfelelni az elvárásoknak. Ugyanakkor szeretik azt gondolni, hogy a saját tempójukban menetelnek előre, de valójában egy helyben toporognak, ezzel pedig lecsúsznak a legérdektelenebb és legkevésbé vonzó emberek kasztjába.


[link]


2014. nov. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a cikk undorító. Én nem vagyok egy kategóriába sorolható árucikk.
2014. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ennél jóval magasabb szinten vagyok, és számomra is kb. lehetetlen. Akkor az ilyeneknek főleg.
2014. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, aki ezt komolyan veszi?
2014. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van aki a pénzével és a hatalmával hódít, van aki a vonzó külsejével, van aki a humorával és még sorolhatnám a végtelenségig, mivel a nőknek is más más tulajdonságok vonzóak
2014. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem már valami órás sztoriról lesz szó :D Omega, Rolex forever!
2014. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, tökéletesen magamra ismertem a leírásban. Igazi omegahím vagyok. A kérdésedre a válasz: lehetetlen küldetés.
2014. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elolvastam a cikket, és bár van benne pár érdekes gondolat, a többsége butaság.

Az omega típus végén ott egy csajszi véleménye az ex-pasijáról, akit omegának állítanak be.

Szerintem van esélyetek arra, hogy legyen barátnőtök, csak ez is olyan, mint a piacgazdaság: annyit kérhetsz, amit adsz is. Növeld meg az értéked, és simán lehet boldog párkapcsolatod!

Néha elég csak felkelni és elindulni...sok sikert!

2014. nov. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!