Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek a...

Hogyan kezdeményezzek a fiúnál ha nem ismerem, ő sem engem? De nekem akkoris tetszik. Nagyon is! 15/L.

Figyelt kérdés

Németországban élek 1 éve. Nem tudok még perfektül németül, de annyira már igen hogy beszélni a barátaimmal ne jelentsen túlságosan nagy gondot. Gimnáziumba járok. A gimi mellett van egy úgy nevezett USZ ( bocsi de nem tudom hogy hívják magyarul) nos ő oda jár. Néha reggelente, vagy suli után egy busszal megyünk haza. Pár házzal arrébb lakik tőlem. Szóval többször is láttuk már egymást, és láttam/éreztem hogy figyel. Kerestem a tekintetét de azonnal elfordította a fejét. Sokat gondolkoztam, és le kellene szólítani. Szóval kezdeményezni szeretnék. Csak fogalmam sincs hogy hogyan.! Van egy ötletem. De azt (bocsi) de csak privátban írom le. Folyton csak zenéthallgat. Én is. Persze fülhallgatón. Gondolkoztam, ha nem hallgatok zenét, akkor talán kezdene..de olyan nyuszinak tűnik. Mit mondjak, fogalmam sincsen! Segítsetek légyszives! Sok ilyesmi kérdést olvastam el eddig, de nem jutottam csak annyira, hogy nem ciki ha kezdeményeznék. Mit mondjak neki ha látnánk egymást (véletlen)? Légyszives normális válaszokat!

Előre is köszi! :)



2014. nov. 17. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
küldd el a terved privátban, hátha tudok segíteni:)
2014. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik kezeddel mutass egy karikát, a másik kezed mutatóujját pedig dugd bele. Ez egy nemzetközi jel, biztos érteni fogja a célzást. :)
2014. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen azért nem vagyok. :D
2014. nov. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!