Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyértelműek ezek a jelek?...

Egyértelműek ezek a jelek? Mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje van egy nő az életemben,akivel kivételesen jó a kapcsolatom,mármint a baráti kapcsolatom,mert eddig barátság címszó alatt futott a kapcsolatunk!

Mióta egymás"barátai" vagyunk sok minden történt,közös

együtt töltött délutánok,esték, koncert látogatások, séták a hegyekben,színházi előadás látogatás.éttermi meghitt vacsorák kettesben,utazgatások szintén kettesben,baráti sörözgetések stb, Annyira egy huron vagyunk, érzésvilágban, életfelfogásban,humorban,néha akaratlanul is megérezzük egymás gondolatait,félszavakból értjük egymást,már már ugy érzem ö az én lelki társam.Ha együtt vagyunk mindketten önmagunkat tudjuk adni,feszültség, zavartság nélkül, és öszintén tudunk egymásra figyelni!Bízunk egymásban! Ezek után felvetődhet a kérdés, mi is a gond?

Gond éppen nincs csak tudni kell rólam hogy mindig is gátlásos pasi voltam,nem igazán tudtam közeledni az éppen aktuális nöi ismeröseimhez,legalábbis fizikálisan nem! Ezzel a lánnyal azonban más!! Már első alkalommal mikor megölelt éreztem hogy ö más mint az eddigi nők az életemben, ha velem van rám mosolyog,és a szemembe néz, ha megfogom a kezét,megsimogatom,nem húzza el,ha átölelem a vállát nem huzza ki magát a karjaimból, amikor sirt és vigasztaltam, simogattam, akkor is hozzámbujt és a karjaimban zokogott,programok alkalmával megfogja a kezem,vállamra hajtja a fejét, átölel és ugy hallgatja a zenét! DE !!... Mint irtam eddig "Barátság" alatt futott a dolog, mivel ő a szive mélyén még egy másik pasit szeret,a minap szinház után, vacsora után,előkerült közöttünk a csók, csak szóban,miután elmondtam neki mennyire szeretném megcsókolni( És most jöhet a fujj, idióta, nem mondani kell, csinálni) :) ez igaz is,szóval felemásan fogadta,nem is mutatta hogy ellene volna de azt se hogy örülne neki,na most hát ez engem kissé elbizonytalanított!Azt mondta Barátok nem csókolgatják egymást,majd pár órával később már azt irta hogy nem agyal ezen a dolgon mert elég lessz akkor is amikor megtörténik és megcsókolom!! Ebből én arra következtetek hogy ö is várja már hogy megtörténjen és megcsókoljam! Jól értelmezem én a jeleket?



2014. nov. 18. 15:38
1 2
 1/11 tarnai ***** válasza:
Komolyan, komolyan, komolyan sajnállak. Teljes zsákutca vagy. Ha meg akarsz teni vmit, tedd meg, a férfiak átlagéletkora mennyi is? 70? mennyi van még hátra?
2014. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Külső szemlélőnek egyértelműnek látszódhat a szitu, nade nem ugy egy gátlásakkal teli embernek, aki kevésbé képes hinni önmagában és emberi képességeiben,ezért van az hogy én "nem úgy működök" mint egy tökös macsó önbizalomban duskáló nőcsábász pasi! Számomra az évek során felgyülemlett kudarcok és elutasítások után még most is hihetetlen hogy egy ilyen dögös, elképesztöen jó nő érzelmileg kötődjön hozzám, olyannak szeressen amilyen vagyok!Ezért van az hogy még most is bizonytalankodok!
2014. nov. 18. 15:59
 3/11 tarnai ***** válasza:
Ne tedd. Minél hamarabb lép túl ezen, és ha megint pofára esel lépj tovább minél hamarabb. Nem kell macsónak lenned ahhoz, tudd mit akarsz, és hogy érd el. LÉPJ TOVÁBB HA NEM Ő AZ. Tökfeleslegesen szolgálod ki... Te is tudod legbelül!
2014. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval kövessem az egyszer élünk, tedd meg és bánd meg mielőtt megbánnád hogy nem tetted meg elvet :) Ugy lesz,

Kimaradt egy momentum a fenti felsorolásból, vagyis vacsora közben,és már nem először fordult ez elő, megemlitettem neki hogy mit érzek iránta és nem szivesen veszíteném, el, erre szemembe néz,rám mosolyog és ennyit mond mindig : Nem fogsz! :) Lehet tényleg tökelten vagyok és ez a lány valóban csíp engem csak elkéne hinnem már magamról hogy szerethető vagyok!?

2014. nov. 18. 16:20
 5/11 tarnai ***** válasza:
Nem tudom mit kéne elhinned magadról, egyszerűen tedd meg, ne agyalj már ennyit. Lesz ami lesz, kész, jónapot.
2014. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csokold meg, mert ha nekem egy baratom azt mondana, h "jo lenne csokolozni veled "vagy valami hasonlo velhetoleg kifutnek a vilagbol, es elmondanam neki h kizart h ez valaha megtortenik:-))


Mivel neki nem ez volt a reakcioja szerintem nyugodtan megcsokolnatod:-))30/N

2014. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő hölgy, köszi a biztatást,ezt fogom tenni,összeszedem a bátorságom és jöjjön aminek jönnie kell :D
2014. nov. 18. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:

",előkerült közöttünk a csók"


a ridikülből?

2014. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aqui lévén hogy gátlásaim vannak, amiket csak nehézségek árán tudok leküzdeni nem emlegettem a csókot eddig,és ha már kommenteled nem a hibákat kéne észrevenni hanem megérteni a problémámat és annak megfelelően megválaszolni a kérdést!
2014. nov. 19. 19:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi Aqer,elirtam a nevet
2014. nov. 19. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!