Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy srác előtt,...

Lányok, ha egy srác előtt, akivel korábban már smároltatok, gyakran említetek más srácokat akikkel szívesen összejönnétek, azzal mi a célotok?

Figyelt kérdés

Inkább féltékenység keltése a srácban, vagy a srác reakcióinak megfigyelése, vagy inkább az, hogy szálljon már le rólatok az illető?

Ha a srác reakciója miatt (tesztként) adtok fel neki ilyen labdákat, akkor milyen reakciókat tartotok vonzónak?



2014. nov. 18. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha más srácokat emlegetek neki akkor valószinüleg vagy csak barát vagy nem gondolom vele komolyan , nagyon szélsőséges eset ha féltékennyé akarom tenni...

A normális reakció szerintem ha esetleg finoman rákérdez hogy nem jönnél inkább velem össze esetleg . vagy vmi hasonló

2014. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GANG BANG
2014. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő verzió lehet: az is hogy koccolj, meg az is, hogy legyél féltékeny. Mindkét esetben tuti betalál, ha Te is elkezded sorolni, hogy milyen full jó nőket látsz a suliban/buliban/bárhol..., akiknek még egy kis érintésüktől is bekábulnál. :) Mindenképp mondj a csóknál kisebb dolgot,mert az baxtatni fogja a csőrét. Heheee
2014. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Big Poppa ***** válasza:
ez azt jelenti hogy CSAK barat kent tekint rad! es nem akar tobbet! (tudom, tapasztalatbol)
2014. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!