Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék közeledni egyik...

Hogy tudnék közeledni egyik osztálytársamhoz?

Figyelt kérdés
láthatóan egy másik srác jön be neki,(aki amúgy őt szarba se nézi, mindig csak cukkolja viccből, de még azt is csak ritkán) de nagyon tetszik nekem, jóban vagyok vele, de nem nagyon beszélgetünk... kicsit önbizalom-hiányos vagyok ez téren, mit tegyek?... 14/f

2014. nov. 18. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lapáttal, közeledj.
2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj oda és köszönj!

Van lábad . Nem?

2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
migiri
2014. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
u mirin brah?
2014. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Beszélgess vele, mutasd meg neki, hogy támaszkodhat rád. De azért ne legyél túlzottan nyomulós. Ha egy idő után már úgy látod, hogy elfelejtette azt a fiút, akkor jött el a Ti időtök! HAJRÁ!!! Szurkolok:))
2014. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tetszik neked? Azt mondod, hogy ő minfenél fontosabb? Miértnem mondod meg neki, hogyszereted? Ja. Mert a büsszkeséged fontossabb nála... L/13
2014. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es: hozzád kéne lapáttal közlekedni... a fejed felé :D


2-es: háát, nem szeretnék nyomulni annyira rá, meg nem lenne olyan jó ha leesne neki hogy bejön nekem... valami közös témát kéne kerítenem vele, hogy ne tűnjnön nyomulásnak... csak hát mi lenne az...


3-mas: migiri-migiri meg!


4-es: nemértem :p


5-ös: hát, valami olyasmi kéne, amin tudunk dumálni, pl hobbi, sport, tv műsor, vagy nemtudom, csak hát mi... meg még 3 hónapja ismerem... És ő is szerintem hasonlóan van azzal a sráccal mint én most vele... :s és kösz :)


6-os:aaah... kell itt nyáladzanod? :D és hogy a búsba került szóba itt a büszkeség? hallod, ne itt éld ki magad, keress más helyet ;)

2014. nov. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!