Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Bármilyen téma jöhet :D

(L)21



2014. nov. 19. 10:48
1 2
 11/20 tarnai ***** válasza:
nem vagyok válogatós, nem is figyeltem.
2014. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

tarnai

egy meg valósítót Új Magyarországi Fejlesztési Terv , Új Széchenyi Terv stb projekt alapján kell megírni az esettanulmányt

2014. nov. 19. 11:18
 13/20 A kérdező kommentje:

kiadsam333


Pénzügyi Számvitel tanulok

és csak olvasgatok talán egyszer meg tanulok :D

2014. nov. 19. 11:19
 14/20 tarnai ***** válasza:
hát azt könnyen össze kopipészteled csinálsz szépborítót, mer tartalomjegyzéket.
2014. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

jéé valaki letudja írni a nevem, vagy csak ctrl c + ctrl v, de legalább jó <3 :D


hát szerintem ott előny lehet a programozás ismerete :) akármikor jól jöhet 1-1 kód :) főleg ha megadott képletet kell kiszámolnod :) persze az excel tudással ma már elég könnyű ezeket megcsinálni, de pl egy jó programmal akármilyen szerződést le tudsz generáltatni :) szóval megéri belemélyedned abba is :) és annyira nem bonyolult...legalábbis véleményem szerint :)


mondjuk én a suliban a gazdaságtant nem szerettem...száraz unalmas számomra...de ha szereted akkor hajrá :) azt csináld amit szeretsz :)


és neked honnan jött ez az irány? :)

2014. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 tarnai ***** válasza:
Mr. kiadsam333 egy jótanác, egy rutinos bölényvadásztól: a sok szmájli enyhén buLIzis. Így ha nem engem akarsz feszedni, vegyél vissza, ha engem, írj privit pussz :))) 63F
2014. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

tarnai

ha ez ilyen egyszerű lenne az jó lenne de nem az

nézzük


4. Pénzügyi terv

- beruházási ktg becslése

- működési ktg becslése

- maradványérték

- pénzügyi ktg összegzése

- stb.


és még bőven folytathatnám sajnos nem üthetek csak úgy be számokat ha nincs semmi össze fügésük

ezért lenne szükségem egy pályázatra de szerinted kapok hát NEM!!!

EGY OLYAN TANÁR TARTJA AZ ÓRÁT AKINEK FOGALMA SINCS MIT IS OKTAT PONTOSAN!

2014. nov. 19. 11:31
 18/20 A kérdező kommentje:

kiadsam333 <3 :D


Nem volt jobb ötletem de örülök hogy ezt a szakot választottam :D

2014. nov. 19. 11:34
 19/20 anonim ***** válasza:

Mr. tarnai egy jó tanács, egy rutinos programozótól (aki munkaidőben GYK-zik): megszoktam a sok smiley-t szóval marad minden így, ha bulizis ha nem...63F hmmm csábító ajánlat, de van saját apám, nem akarok még egyet :P és különben sem akarlak elszakítani a szegény bikáidtól és teheneidtől...gondolom erős kötelék köt össze, ezt nem szakítanám el :) szóval maradjunk csak...ja nem is vagyunk semmilyen kapcsolatban :D


--------

Kedves Kérdező hát szerencsére olyan szakot választottál amiben könnyen eltudsz helyezkedni :) szóval tanulj rendesen hidd el megéri :) én 5 évet intenzív önképzéssel foglalkoztam + 2-t lazulással :D és meghozta a gyümölcsét :) szó szerint válogatnom kell a munkák közül :) pedig még nincsenek olyan nagy referenciáim :) szóval megéri a tanulásra koncentrálni addig amíg teheti az ember, később ez 1000x megtérül :) de ami a legfontosabb az egészben, olyan szakmát válassz amit szeretsz csinálni! mert ha más nem is akkor motiváljon az, hogy te szereted csinálni :)


és hol tartasz az iskolában? és milyenek a jegyeid? :)

2014. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
jajj költségbecslések... ne is mond. Neked legalább nem saját költségedet kell becsülnöd. Szakdogába gépet építek és fáj a szívem, amikor egymás után csak ütöm a nullákat excelbe :/
2014. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!