Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve beszelgetn...

Valakinek van kedve beszelgetni velem, tetszoleges temarol? 15l

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Főleg PHP és Pawn, de mellette még Javascript, SQL, C#, Flash... amikkel foglalkoztam, igazából azt tanulom amire épp szükségem van :) meg ugye amit a munka hoz...


#8:

én régi? ami 120 éves az régi :D én új vagyok gyári állapotban :P vannak olyan kérdések ahol komolyság kell :) és vannak olyanok ahol mellőzhető :P meg vannak a saját céljaim és a válaszaim okai :) és én mindig is a jó úton jártam még ha sokan nem így látják :P nekem ez a jó, másnak más, nem vagyunk egyformák :P és szerintem nem olvastad eléggé figyelmesen a GYK-t ha csak a komoly válaszaim találtad :)


#9:

igen, igen, nem


max 4.-nek :D haha csak álmaidban :D nekünk egy páros dolog, nem kell 3.4.5.6.7.123897612478. fél :P szerezz magadnak barátnőt...vagy vegyél egy kutyát :P

2014. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 sokat mondjuk nem néztem ki belőled.Régebbi válaszaid alapján asszem sírtál az exedért aki 6 éve ott hagyott vagy vmi ilyesmi sztori volt.. na m1 nem is ez a lényeg én C++ -ba nyomom az ipart :DD
2014. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én nem sírtam miatta :D 7 éve hagyott el és nem sírtam hanem utána simán nem akartam kapcsolatot mert csalódtam...nem mondom, hogy boldog voltam, de nem akartam visszakapni..sőt mai napig nem akarom :) ja és pont miatta tanultam meg programozni :P mármint, hogy elhagyott a programozással tereltem el a figyelmem :) 14 évesen önállóan elkezdtem programozni :D egyből gyakorlat :D vicces volt amikor megismerkedtem a ciklusokkal, meg a tömbökkel :D de jobb mintha simán megtanultam volna :D inkább kipróbáltam :D
2014. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én azért "tanultam" meg mert kényszerítettek :DD
2014. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
pedig sokszor hasznos :) én pl szórakozásból is programozok sokat :) meg amikor játszok pl wowon addonokat programoztam :D ja igen kicsit LUA-ztam is :) sok haszna van, főleg ha megy :D és nem kevés pénzt lehet vele keresni :)
2014. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!