Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális ez? 15/f

Szerintetek normális ez? 15/f

Figyelt kérdés

Hiába vagyok még ilyen fiatal, már nem vagyok képes megbízni a lányokban, eddig mindig csak kihasználtak és játszadoztak velem. De mostanában, volt néhány lány aki akart velem ismerkedni, de nekik elmagyaráztam szépen udvariasan hogy nem szeretnék semmilyen kapcsolatot. Pedig mind szépek voltak. Régebben bármit meg adtam volna azért hogy ilyen lányok kezdeményezzenek nálam. De eddig akik tetszettek és kezdeményeztek nálam vagy éppen viszonozták az ismerkedési szándékot azok csak játszadoztak velem és ki használtak. És nem tudom miért és hogyan de olyan állapotba kerültem hogy nem bízok semmilyen lányban és távolság tartó vagyok velük (Kivéve persze azokkal akik már régóta a barátaim, és tudom hogy bízhatok bennük).


Nem tudom hogy ez normális állapot e, egy kicsit ijesztő hogy így érzek. Persze ha látok egy szép lányt ugyanúgy szemügyre veszem meg minden. De ismerkedni semmiféleképpen nem szeretnék soha többet, esetleg barátilag de azt is csak nagyon nagy óvatossággal.



2014. nov. 19. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
óó te kitapasztalt állat, úú.. majd kinövöd a hülyeséged
2014. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de idővel hagyd majd megváltozni az álláspontodat.
2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A rossz tapasztalataid miatt òvatosabb, bizalmatlanabb vagy, ez normális emberi reakciò. Csak azt ne mondd, hogy soha többet... hidd el, van olyan lány, aki csak rád vár.
2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy ilyesmi válaszokat kapok majd, leszögezném hogy nem azt akarom mondani hogy "Hú de sokat tapasztaltam már, hú de gyűlölöm a lányokat".


Csak szeretném meg tudni hogy normális érzelmi állapot e ez. És hogy mit jelenthet ez hogy így érzek.

2014. nov. 19. 15:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak szólt az előző ki írásom.
2014. nov. 19. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm szépen! :)
2014. nov. 19. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok csak. fiúkkal,szóval lehet mindketten abnormálisak vagyunk :D csak annyi a különbség hogy én azért nem ismerkedem mert nem szeretnék, még semmilyen csalódás nem ért :) csak én inkább megelozom a csalódást és ezért nem ismerkedem úgy fiúkkal, persze lezbikus nem vagyok :) de gondolom ezt majd kinovom szóval akkor valószínű hogy te is ^^
2014. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manó11 válasza:
teljesen normális hogy a sok csalódás után nem tudsz megbízni egy lányban sem. az én húgom is sokat csalódott már szegény. adj egy kis időt magadnak,és utána próbálj ismerkedni. sok sikert kívánok! remélem,megtalálod az Igazit és boldogok lesztek!
2014. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!