Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Szerintetek miért van ilyen álláspontom?

Figyelt kérdés
Elsőéves orvostanhallgató srác vagyok. Van egy olyan elvem, hogy kizárólag orvostanhallgató lányokkal ismerkedem. Magam sem értem, miért. Kizárólag ilyen lányokkal járnék. Magam sem tudok rájönni. Van így más is, aki kizárólag csak szakmabelivel tud elképzelni kapcsolatot? (Bármiyen szakma legyen is az: jogász, tanár stb.)

2014. nov. 19. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

nem, sőt, szakmabelivel el se tudnék képzelni kapcsolatot

valahogy nem tekintek rájuk nőként, csak ilyen versenytársként

2014. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmmm... érdekes meglátás, mindenesetre az enyém is, köszi, h leírtad :)
2014. nov. 19. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen helyzetben, de értelek.

Nyilván aki szakmabeli, az jobban érti, hogy mikor milyen elfoglaltságod van, mivel jár az egyetemed. Később is egy orvos valószínűleg jobban megérti, hogy a párjának pl. ügyelnie kell és nem arra gondol, hogy biztosan átveri és csajozik/pasizik, hanem elhiszi, hogy ügyel. Vagy nem akad ki, ha egy beteg mobilon felhívja, mert őt is szokták hívni.

2014. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem élnék szakmabelivel, mert számítógépes a munkám és rájöttem a legjobb nők azok akik emberekkel foglalkoznak, mert a férfiakhoz is így állnak hozzá. Könyvelő nők mindig is szinte tárgyként kezeltek és 3-al is jártam/1-el éltem. Óvónők,tanárnők,ápolónők a legjobbak...
2014. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nagyon érdekesek. Azt hittem, hogy sok negatív kommentet fogok kapni, mert ilyen nagyok az igényeim és, hogy ilyen "válogatós" vagyok, valamint azt gondoltam, hogy sokan azt fogják gondolni, hogy van bennem egy lenéző magatartás.
2014. nov. 19. 15:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamint nekem egy kapcsolatban tényleg fontos a közös érdeklődés, az, hogy mindent meg tudjunk osztani egymással, még a munkánkat is. Fontos a megértés stb., mondjuk ez nyilván mindenkinek fontos.
2014. nov. 19. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
5: Ezek pont nem jutottak eszembe a kérdésről.:)
2015. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Èn is kicsit hasonlóan gondolkodom. Bár én gyógyszerész vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy egy olyan pasival járjak, akinek nincs valami komoly diplomája és munkája. Bár én veled ellentétben sokszor megkaptam, hogy lenézem azokat, akiknek nincs. Szerintem nincs veled semmi gond. Hasonló a hasonlóval passzol. Az orvos egyébként is az értelmiségi réteg csúcsa, nem hiszem, hogy egy hisztis pláza butikos vagy hasonló lánnyal való beszélgetés intellektuálisan úgymond kielégítene..
2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lojális vagy a Szakmához.
2015. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csak azért figyeljünk arra kollégák ill. kolleginák, hogy ne legyen beltenyészet. :) (na jó ez csak vicc volt)

Alapból az ember hosszabb távon azzal tud együtt élni, akivel hasonló a gondolkodásmódjuk. Legalábbis szerintem.

2015. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!